Гуманітарний проєкт — Common Help UA

9 мая 2022 в 12:30

5633

Гуманітарний проєкт — Common Help UA

У березні, для збільшення обсягів благодійної допомоги, агропромхолдинг Астарта-Київ, разом з благодійним фондом Віктора та Ірини Іванчиків "Повір у себе", створили спільний гуманітарний проєкт Common Help UA.


З першого дня війни Астарта-Київ спрямувала гуманітарну місію на підтримку військових, територіальної оборони та цивільне населення України, яке постраждало внаслідок війни.

На сьогодні до проєкту вже долучилися більше 15 українських та іноземних партнерів-донорів. Завдяки спільним зусиллям, ресурсам та активам усіх партнерів вже передано  майже 7000 тонн гуманітарної допомоги (продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг).

Допомогу отримали: 503 тис.+ евакуйованих та постраждалих від військових дій українців, а також  130+ соціальних та медичних закладів України, які обслуговують 1 млн+ людей. Загалом, в рамках цього проєкту, було надано допомогу на більше 8.3 млн доларів США.

Зокрема, гуманітарний внесок Астарти-Київ, як співорганізатора та одного з ключових партнерів проєкту Common Help UA, такий:

  • надана допомога на суму понад 60 млн грн. Це більше 600 тонн продуктів харчування, 85 одиниць автотранспорту та інші матеріальні ресурси;
  • забезпечення та доставка 5100 тонн продовольства громадам в рамках гуманітарної місії з Посольством Швейцарії в Україні;
  • доставка  3000 тонн гуманітарних вантажів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх