Гуманітарний благодійний фонд Агропросперіс

24 марта 2022 в 11:00

3818

Гуманітарний благодійний фонд Агропросперіс

Цей місяць став для кожного з нас часом великих випробувань та потрясінь. Запевняю вас: NCH як інвестор залишається в Україні. У цей складний час "Агропросперіс" продовжує вести свій бізнес, виконувати свої стратегічні цілі та зобов'язання перед працівниками за мотиваційними програмами, працювати там, де це безпечно для наших команд.


Ми щодня перебуваємо на зв'язку з нашими працівниками та орендодавцями. І знаємо, що зараз на перший план виходять ще вчора такі звичні речі. Їжа, тепло, доступ до медицини, надійний дах над головою, сказати "Доброго ранку!" коханим та близьким.

Щоб підтримати тих, від кого залежить сьогодення та майбутнє нашого бізнесу, NCH та “Агропросперіс” створюють благодійний гуманітарний фонд. Ми плануємо залучати до його фінансування західних інвесторів, на що знадобиться певний час. Щоби почати допомагати вже завтра, "Агропросперіс" виділив зі свого бюджету $ 150 тис.

Мета №1 фонду — безповоротна матеріальна допомога працівникам, орендодавцям та членам їх сімей на першочергові життєво важливі потреби. Наприклад, продукти харчування, одяг, ліки або медичне обладнання, предмети особистої гігієни, ремонт будинків, які постраждали від військових дій, евакуація або розміщення у безпечному місці.

Як це зробити? Більш детально за посиланням

Також продовжується соціальна підтримка регіонів присутності Групи. Зараз для всього українського народу головне — зберегти свою землю, на якій ми всі разом і надалі житимемо, сіятимемо, збиратимемо і всі разом процвітатимемо. Ми враховуємо умови воєнного стану та ті потреби наших місцевих громад, які виникають у зв'язку з воєнними діями. Встановлені необхідні документи та порядок погоджень залишаються чинними.

Доблесні захисники з лав Збройних сил України щохвилини мужньо борються за мир у країні,  а компанії Групи “Агропросперіс” Західного регіону щоденною працею та власними ініціативами роблять свій внесок у допомогу ЗСУ та нашу перемогу:

  • У місцевостях, де це безпечно для працівників та партнерів, проводиться підживлення озимих культур. 
  • Передали понад 1,5 т пшениці та ячменю в переробку на крупу для тероборони.
  • Працівники відкрили свої домівки та допомагають облаштуватися на новому місці колегам та їхнім сім’ям, які переїздять з регіонів, де ведуться активні бойові дії.
  • Готуємо домашні смаколики й закрутки та передаємо нашим воїнам світла. Окремо відзначимо 100 банок свинини та пару кг сала, які власноруч приготувала та закрутила родина нашого працівника.
  • Діти додають до поживних передач зворушливі малюнки, які зміцнюють дух та надають сил на оборону рідної землі.
  • Щодня у місцевих церквах проводяться служби. Молимося за наших захисників і незалежність України! Спрямовуємо всі дії та помисли на перемогу добра й миру! Приєднуйтесь!

Підтримуємо ЗСУ, працюємо на продовольчу безпеку країни!

Пам’ятаємо, що наш внесок у перемогу — зберігати здоровий глузд, берегти себе та близьких, у міру сил допомагати країні та один одному. Ми впевнені, що фонд “Агропросперіс” зробить свій внесок у відновлення миру та свободи на рідній землі. Все буде Україна!

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх