Град пошкодив фотобатареї ферми, що працювала на сонячній енергії

3 января 2019 в 20:30

6480

Град пошкодив фотобатареї ферми, що працювала на сонячній енергії

Град розміром з яйце вивів з ладу ферму, яка працювала на сонячних батареях в Техасі.


Третина усіх сонячних панелей ферми Alamo 2 була пошкоджена у квітні 2016 року. Хоча не всі батареї були розбиті — деякі з них тільки тріснули — компанія вирішила повністю замінити 17 900 панелей. Alamo 2 — частина проекту OCI 400-MW Alamo від  CPS Energy. Пошкоджені батареї не здатні працювати на повну потужність, але CPS Energy хочуть їх повністю відновити для повноцінної роботи.

Texas Green Energy виграли тендер на проведення робіт. На їх думку для одночасної заміни усіх панелей потрібно ретельно спланувати та скоординувати роботи.

У компанії є детальний план на кожний день, в ньому сама ферма розділена на 4 частини, які називають блоками. Два блоки вимикаються, тоді як інші продовжують працювати.

Компанія перевірила всю систему Alamo 2, щоби ферма могла працювати на повну потужність. Вони знайшли інші проблеми в системі ферми, які не пов’язані з пошкодженнями від граду. На думку спеціалістів механізми контролю та конектори не працюють належним чином. Це планують виправити паралельно з почерговою заміною батарей.

Встановлення сонячних панелей. Джерело: youtube.com.

Несправність ферми дало привід для критичних зауважень щодо впровадження солярної енергії. Тому Texas Green Energy хочуть довести, що сонячну ферму можливо відновити за такий же термін, як і традиційну електростанцію.

Про те, як в Китаї отримують сонячну енергію від дощу — можна прочитати тут

Джерело: solarpowerworldonline.com.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх