Голосування за найкращий рослинний продукт року

31 января 2020 в 11:20

2031

Голосування за найкращий рослинний продукт року

Майже всі торгові мережі та заклади України відчули тренд, пов’язаний зі зростаючою популярністю харчування на рослинній основі. У порівнянні з минулими роками, кількість українців, які перейшли на рослинну дієту — збільшилась. Також зростає асортимент рослинних аналогів звичних товарів, які позиціонуються, як продукція під власними брендами комерційних мереж.  Це свідчить про те, що лідери галузей вірять у потенціал рослинних продуктів. 


За даними видання Vogue Ukraine, 2020 рік офіційно визнано роком веганів.

Минулий рік також був багатий на новинки для адептів рослинного харчування. В рамках кампанії Здорово Їмо на початку року відбувається голосування за кращий рослинний продукт 2019.

Беручи до уваги всі пропозиції, веганські продукти були розділені на кілька категорій: ковбаси, снеки, намазки, десерти та молоко. Головний критерій відбору — 100% рослинний склад продуктів. У кожній категорії треба обрати найкращого представника. З переліком продуктів, що включені до рейтингу, разом із формою голосування, ви можете ознайомитись нижче – завдяки їм життя веганів стає простішим та смачнішим.

Віддати свій голос та підтримати своїх фаворитів можна в Google Формі за посиланням. Голосування за кращий рослинний продукт триває до 31 січня 2020 року. 

Оприлюднення результатів голосування заплановано на перший квартал 2020 року.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх