FreshoKartz: як стартап допомагає знизити вартість харчових продуктів?

5 декабря 2019 в 10:36

1801

Джерело фото: FreshoKartz

Джерело фото: FreshoKartz

Індійська компанія розробила платформу FreshoKartz, яка дозволяє швидко та ефективно долати ринкові бар’єри та оптимізувати витрати на добриво та логістику.


FreshoKartz — платформа, яка аналізує сільськогосподарські культури та ґрунти, після чого надає агровиробнику рекомендації щодо вибору насіння, пестицидів та добрив, які слід використовувати для конкретного поля.

Інструменти платформи дозволяють охопити всіх учасників агроринку: виробників, продавців, торговців та кінцевого споживача. До функцій також входить і постачання насіння, пестицидів та добрив через мережу центрів компанії по регіонах Індії. Одна локація охоплює 10 тис. споживачів. 

Інтернет-доставка

Freshokartz Agri Products займається постачанням фруктів й овочів у Джайпурі, Індія. Вона працює за моделлю закупівель на замовлення, щоб забезпечити місцевих свіжими фруктами та овочами, які безпосередньо закуповуються у господарствах. Рішення дозволяє скоротити кількість посередників та інших учасників ринку, що в результаті майже вдвічі знизило ціни на місцеву продукцію.

Користуючись додатком чи веб-сайтом компанії, споживач може замовити харчові продукти від фермерських господарств. Компанія також працює за типом B2B, щоб покращити збут продукції та зменшити рівень харчових відходів.

Кредитна підтримка для фермерів

Після запуску платформи стартап отримав фінансування від Уряду в штаті Раджастан. Сьогодні компанія співпрацює з NBFC — небанківською фінансовою компанію, яка дозволила Freshokartz вбудувати у платформу функції для надання кредитної підтримки фермерам.

Індія — ринок фруктів і овочів, який складає близько $100 млрд, а комерційні кухні становлять близько 40% загального споживання. Визначившись з проблематикою даного питання, компанія створила умови для отримання додаткових коштів шляхом попередньої повної чи часткової оплати.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх