Фінансова грамотність та бізнес культура аграріїв важливіші за урожайність - підсумки зимових конференцій Aggeek

20 февраля в 13:00

4606

Фінансова грамотність та бізнес культура аграріїв важливіші за урожайність - підсумки зимових конференцій Aggeek

Огляд 4-х конференцій, які Aggeek провів на початку року.


Під час змін українським аграріям важливо припинити очікувати, що колись все знову стане, як раніше. Радикально змінилася економіка вирощування культур та виникли нові можливості для фінансування агробізнесу. У січні-лютому Aggeek провів три конференції, щоб допомогти аграріям віднайти нові можливості ефективності та зрозуміти, за рахунок яких культур, яких технологій та управлінських підходів можна цього досягти.

Рахували гроші на “Агроекономіка”: 4-й конференції Андрія Капріци та Aggeek

На конференції АгроЕкономіка аграрії могли дізнатися про те, як ощадливо застосовувати добрива та засоби захисту, які технології диференційованого внесення застосовувати. Спікери поділилися результатами різних технологій обробітку грунту, та дослідами з різними сортами та гібридами пшениці, кукурудзи, ріпаку. 

Андрій Капріца, який вчергове став співорганізатором цієї конференції, поділився роздумами та розрахунками щодо безперспективності радикальної економії та вирощування без живлення, та розказав, як технології точного землеробства допомагають розумно економити на ТМЦ.

Знімали рожеві окуляри на конференції Rе:Fаrm

Позбутися ілюзій та самообману закликав на конференції Re:Farm Станіслав Шум, директор Aggeek. У своєму відвертому виступі, фрагменти якого розлетілися по соцмережах, Станіслав назвав 10 “рожевих окулярів” - типових самообманів, яких притримуються аграрії, уникаючи змін. Серед рожевих окулярів, яких Станіслав закликав позбутися - сподівання на те, що всі цифри можна втримати у голові, намагання робити все по-своєму, відсутність довіри, намагання за примхою змінювати домовленості та інші.


Станіслав навів приклади, як ці самообмани блокують розвиток аграріїв, тримають їх на низькому рівні усвідомлення агро як бізнесу, як низька фінансова грамотність блокує доступ до вигідних пропозицій з фінансування, а низька бізнес-культура заважає власнику господарства перетворити це господарство на бізнес.

Обговорили фінансові інструменти на Ukrainian Agri Summit та АгроВесні 

Ще 2 заходи стали продовженням нашого навчального курсу Money Map - на обох масштабних подіях Aggeek організував міні-конференції, на яких спікери курсу розказали аграріям про нові напрямки фінансування бізнесу, вкотре познайомили з онлайн-платформами для оперативного контакту з кредиторами, застосування технологій точного землеробства для підвищення прибутковості. Окремо обговорили підходи до отримання грантів та вуглецевих кредитів. Наші виступи та конференції в загальному відвідали понад 1000 аграріїв, та ще кілька сотень тисяч переглянули фрагменти цих конференцій та виступів в соцмережах та на відео платформах.
Івенти січня - лютого закінчилися, і ми вже готуємо нові заходи на весну. Слідкуйте за нашими повідомленнями в ТГ каналі

Аграрне медіа відзначається активною діяльністю у сфері підтримки аграрного сектору, зокрема, щодо ознайомлення аграріїв з можливостями програм фінансування, що надаються в рамках грантів від USAID AGRO. Завдяки своєму професійному підходу та експертному рівню, Aggeek стає надійним партнером для представників сільського господарства, які прагнуть отримати підтримку та розвивати своє господарство. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити аграріям доступ до інформації та ресурсів, які сприятимуть стійкому та успішному розвитку їхніх господарств.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх