FieldBI — електронний землевпорядник України

12 марта 2020 в 17:45

5159

FieldBI — електронний землевпорядник України

В Україні запрацював електронний землевпорядник FieldBI. Про систему, її функціонал та економічну ефективність розповідали на прес-сніданку “Електронний землевпорядник: український стартап для українських реалій”.


Електронний землевпорядник FieldBI — один із проектів, який першим у 2020 року отримав грант від Українського фонду стартапів. FieldBI  — це система для обліку, візуалізації, аналізу та ефективного управління земельним банком малих фермерських господарств, великих агрокомпаній та об'єднаних територіальних громад.

Управління земельним банком в режимі реального часу

Для ефективного управління, FieldBI має у наявності геоінформаційні системи (ГІС) та набір функціоналу для обліку полів та земельних ділянок. Програма дозволяє аналізути фінансові ризики та інтерактивно редагувати контури полів та земельних ділянок на карті. 

FieldBI дозволяє збільшити площу обробітку шляхом уточнення обмірів, розірвати договори оренди по необробленим ділянкам, виключити з облікової бази землі, що не обробляються через подвоєння або закінчення договорів оренди. Користувач також може в онлайн-режимі зіставити свої дані з даними Публічної кадастрової карти України.

Впорядкування договорів оренди

Алгоритми системи дозволяють управляти договорами оренди, систематизувати ведення земельного документообігу та спрощувати роботу з орендодавцями. 

Користувачі в онлайн-режимі можуть відслідковувати ситуацію з земельним банком, зіставляти облікові площі із фактично обробленими, автоматично вести статистику в розрізі окремих паїв, полів, господарств тощо. 

Як почати користуватись FieldBI?

Користувач може отримати доступ до свого особистого кабінету, завантаживши мобільний додаток у Google Play та Apple Store, а також через звичайний веб-браузер на комп’ютері. Крім того, розробники пропонують використовувати і серверну версію, де вся інформація буде зберігатися не у “хмарі”, а на сервері замовника.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх