FIELD MANAGER — цифрова платформа для сільського господарства

Promo

23 декабря 2020 в 11:00

3456

FIELD MANAGER — цифрова платформа для сільського господарства

Провідна глобальна цифрова платформа для сільського господарства: оцифровування полів разом із xarvio FIELD MANAGER. Пропонуючи всі складні функції, чи досяг FIELD MANAGER меж продуктивності?


Глибокі знання, ефективна підтримка

У 2020 році інструмент xarvio FIELD MANAGER сприяв роботі понад 39 000 фермерів у 17 країнах світу. Наше цифрове рішення для точного землеробства допомагає фермерам обробляти понад 4 мільйони гектарів від посіву до збирання врожаю. Це робить xarvio провідною глобальною платформою для оптимізації рослинництва. FIELD MANAGER - це помічник, який  відкриває двері новим можливостям.

Точність при зонуванні поля для оптимальної ефективності

Не пропустіть найкращий час для захисту рослин - застосовуйте тільки коли потрібно. Використовуйте правильне дозування для кожної польової зони - заощаджуйте до 33 євро/га  у порівнянні зі стандартним внесенням*. Точний час дає додаткові переваги: ​​наприклад, при обробітку озимої пшениці фермери можуть заощадити до 30 % залишків танкової суміші у порівнянні зі стандартним застосуванням фунгіцидів. Фермерам більше не потрібно оцінювати оптимізовану ефективність фунгіцидів, гербіцидів, інсектицидів, поживних речовин та регуляторів росту - вони можуть довіряти даним FIELD MANAGER і покладатися на них для створення точних моделей прогнозування для захисту своїх культур.

Розумний та стабільний

Дані, що аналізує FIELD MANAGER, включають у себе супутникову, метеорологічну та польову інформацію, а також моделі ризиків у сільському господарстві, базовані на десятирічному досвіді. FIELD MANAGER аналізує ці дані за допомогою штучного інтелекту, щоб відкрити нові можливості для фермерів. Завдяки оптимізації часу внесення та змінним картам фермер може працювати лише з тими зонами поля, де потрібна обробка на даний момент.

Цифрові посилання на термінали і доступ для консультантів

Остання версія FIELD MANAGER ще більше спрощує роботу  фермера з його технікою, а також фермера з його консультантами. Бездротове з'єднання з терміналом. Відправка та отримання карт внесення по бездротовому зв'язку через John Deere та Agrirouter. Швидке створення господарства в FIELD MANAGER (імпорт поля з MyJohnDeere).
За допомогою функції "Співпраця" фермери можуть надати своїм консультантам віддалений доступ до своїх полів. Управління підживленням також було вдосконалене. Фермерам пропонуються карти історичного потенціалу врожайності та постійно оновлюванні карти біомаси. Базуючись на цій інформації фермери можуть створювати змінні карти внесення поживних речовин для оптимізації підживлення. Дана функція також включає в себе рекомендації щодо дозування азоту, фосфору та калію.

Точні прогнози ризику

З FIELD MANAGER більше не повинно бути ніяких погодних сюрпризів. Він надає поточні дані про погоду а також прознози до 10-ти днів. Крім того, Ви можете під'єднати дані  метеостанцій, щоб ще більше покращити прогнози ризику хвороб та комах-шкідників. Швидкий шлях від неудач до успіху.

Працює на основі оцифровки

Оцифровка продовжує відкривати нові можливості. У той же час очевидно, що перехід на цифрові технології є ключем до забезпечення довгострокового сталого виробництва продуктів харчування в різних сільськогосподарських і природних ландшафтах nf виробництва продуктів харчування у сільському господарстві,

Андре-Георг Гірг, віце-президент, керуючий директор і керівник глобального напрямку комерційних операцій, BASF Digital Farming GmbH.

Точні знання доступні цілодобово та без вихідних: понад 39 000 фермерів у всьому світі довіряють цифровому інструменту у прийнятті рішень. Додаток із точним зонуванням для оптимізації ефективності. Більше подробиць за посиланням.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх