Farm Management Systems guide — унікальне для України дослідження систем фармменеджменту

Farm Management Systems guide — унікальне для України дослідження систем фармменеджменту

19 листопада вийшов Farm Management Systems guide — гід по системах управління та автоматизації в агробізнесі. Створений командами Agrohub та Top Lead за підтримки AgFunder. Медіа-партнери проекту Aggeek, Латифундист та Український клуб аграрного бізнесу.


Довідник стане для аграрія навігатором в світі сучасних технологій.

Вихід FMS guide підсумовує масштабне дослідження екосистеми рішень цифрового управління агробізнесом.

Ми раді взяти участь в розробці Гіда по Фарм Менеджмент Системам. Розробка і впровадження інноваційних цифрових технологій для підтримки фермерів у всіх аспектах їх діяльності буде мати вирішальне значення для підвищення продуктивності і доходів фермерських господарств, одночасно здійснюючи внесок у скорочення глобальних викидів парникових газів,

Майкл Дін, AgFunder.

Сучасні технології вже стали невід’ємною частиною аграрного виробництва, і з кожним днем їх можливості стають ширшими, а кількість рішень — збільшується.

Farm Management Systems — це комплексні програмні рішення для автоматизації та контролю агровиробничих процесів на підприємстві з великою кількістю можливостей.

Для зручності користування інформацією та контролю за процесами функціонал рішень поділяється на управлінські блоки. Логічний зв’язок між цими блоками надає нові можливості для планування і контролю виробничих процесів, та дозволяє керівнику приймати більш обґрунтовані рішення з урахуванням всіх можливих даних.

Головна задача FMS — цифрова трансформація агробізнесу з метою підвищення ефективності роботи агропідприємства.

Одна з головних проблем агровиробників в Україні — неефективне управління бізнесом. Причин такої ситуації багато, а рішення одне — впровадження інноваційних цифрових технологій. Саме такі рішення допоможуть аграріям підвищити ефективність агробізнесу, внаслідок спрощення процесів, переведення їх в цифровий формат, можливості аналізу на основі великих даних,

Станіслав Шум, CEO Top Lead.

Сьогодні ринок подібних рішень у світі оцінюється в $1,21 млрд.

Практична цінність Гіду в наданні стислої та вичерпної інформації про можливості сучасних цифрових рішень. Автори дослідили та порівняли 24 FMS, проаналізувавши їх можливості за спільними оціночними критеріями, відмітивши переваги та недоліки кожного. 

Зорієнтуватися у світі сучасних технологій та обрати саме те рішення, яке підходить його господарству зможе як малий фермер, так і велике агропідприємство. 

Впровадження FMS — це справжній game changer. Ці системи дозволяють автоматизувати безліч операційних процесів починаючи з управління земельним банком і планування робіт, закінчуючи моніторингом і логістикою. До того ж різноманіття продуктів на ринку дає можливість підібрати найбільш відповідне до масштабів і особливостей підприємства рішення,

Юлія Порошенко, засновниця Agrohub.

FMS дозволяє аграрію використовувати інформацію і знання про своє виробництво, яка раніше не бралась до уваги при прийнятті рішень.

Завантажити  Farm Management Systems guide можна за посиланням: https://fmsguide.agrohub.ua/

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх