ЕС КАПЕЛЛО – гібрид для сучасних виробників ріпаку!

26 апреля 2022 в 11:00

3862

Ріпак залишається високорентабельною, експортно орієнтованою культурою, з постіним попитом країн Євросоюзу. В сівозміні ріпак, як попередник є цінним, особливо для зернових колосових.


Виробництво озимого ріпаку в Україні є одним з ключовим в отриманні раннього прибутку. Визначальним чинником зайнятих площ під культурою залишаються погодні умови, особливо в період посівної кампанії, тому площа під озимим ріпаком коливалася в 2020 році – 0,8 млн. га, в 2021 році – 1,0 млн. га та під урожай 2022 року перезимувало станом на квітень близько 900 тис.га. Середні показники врожайності по Україні склали: в 2019 році – 2,2т/га, в 2020 році – 2,29 т/га та в 2021 році спостерігалось збільшення врожайності до рівня 2,86 т/га. Лідерами з врожайністю були Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Вінницька та Львівська області. Головним лімітуючим чинником продуктивності озимого ріпаку залишаються кліматичні умови, і тому вдалий вибір гібриду для інтеграції в технологію вирощування та з адаптацією до конкретних кліматичних умов залишаються дуже актуальним.

Завдяки власній селекційній програмі озимого ріпаку компанія Лідеа постійно створює та тестує нові гібриди в різних кліматичних умовах для відповідності сучасним вимогам виробників. Приорітетами є створення восоковрожайних гібридів, що мають сильний імунний захист, високу зимостійкість та стійкість до осипання.

В сезоні 2022 компанія ЛІДЕА презентує новий гібрид ЕС КАПЕЛЛО, який вже став успішним партнером в отриманні високих прибутків для європейських фермерів. ЕС КАПЕЛЛО став гібридом номер один у Франції в 2020 році (за даними Kynetec).

ЕС КАПЕЛЛО - ранній гібрид, що поєднує високу стабільну врожайність, гарну толерантність до фомозу завдяки гену RLM7. Завдяки особливій структурі стручків має високу стійкість до розтріскування незалежно від зовнішніх умов. Має високий вміст олії на рівні 48%. Володіє високою компенсаторною здатністю завдяки інтенсивному гілкуванню навесні, а також сильною енергію початкового росту восени. Відмічено гарна поведінка гібриду по відношенню враженню ріпаковим квіткоїдом, тобто потрібно менше обробіток інсектицидами для захисту врожаю.

Гібрид вже був висіяний в демо посівах в сезоні 2021 року та отримані наступні результати врожайності: Житомирська обл., Брусилівський р-н., 42,2 ц/га; Львівська обл., Перемишлянський р-н., - 49,4 ц/га; Тернопільська обл., Підволочиський р-н., 51,0 ц/га;  Херсонська обл., Нижньосірогозький р-н., - 35,6 ц/га

ЕС КАПЕЛЛО – нова зірка продуктивності ріпаку!

Бажаємо в новому сезоні високої врожайності та прибутку! Мирного неба!

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх