EOS Crop Monitoring надає місяць безкоштовного доступу для аграріїв з нагоди Дня фермера

19 июня 2020 в 20:00

3705

EOS Crop Monitoring надає місяць безкоштовного доступу для аграріїв з нагоди Дня фермера

19 червня, з нагоди Дня фермера EOS Crop Monitoring, супутниковий моніторинг полів, надає українським аграріям безкоштовний доступ протягом місяця. Під час цього періоду для нових користувачів будуть відкриті інструменти оновленої платформи для ведення точного землеробства. Завдяки інноваційним технологіям супутникового спостереження фермери зможуть аналізувати рівень вологості ґрунтів своїх угідь, створювати карти вегетації, бути готовими до зміни природних умов, а також скористатись іншими допоміжними функціями.


Україна продовжує використовувати застарілі методи вирощування культур. Лише близько 30% полів обробляється технологіями точного землеробства. Така ситуація загрожує розвитку українського агросектору. Тому впровадження інноваційних технологій супутникового моніторингу — це не примха сучасності, а можливість гідно конкурувати з іншими виробниками та залучати інвестиції для розвитку АПК країни.

Вільний доступ до платформи супутникового моніторингу, який надає EOS Crop Monitoring,  дозволяє залучити нових фермерів до діджиталізації аграрного сектору України. Вони зможуть спостерігати за своїми полями, використовуючи хмарні сервіси. Завдяки можливостям платформи, користувачі отримуватимуть повідомлення про зміни вегетації культур та ризики, пов'язані з погіршенням погодних умов. Система дозволить контролювати стан посівів, щоб збільшити урожай, оптимізувати використання добрив, тощо.

Ключова перевага платформи — відсутність додаткового обладнання. Не потрібно встановлювати датчики для вимірювання різних показників. Супутникових знімків достатньо для моніторингу та оцінки стану культур. Вологість ґрунтів можна визначати за допомогою супутникових даних без встановлення додаткового обладнання.

Діджиталізація українського агробізнесу — нова реальність, у якій фермери можуть ефективно реагувати на виклики. Зробити крок у цьому напрямку та випробувати технічні особливості платформи EOS Crop Monitoring можна вже сьогодні: https://eos.com/eos-crop-monitoring/ru/.

Про EOS Data Analytics

EOS – це американсько-українська компанія, що спеціалізується на розробках у галузі супутникового моніторингу та аналізу супутникових даних для їхнього використання в комерційних або ознайомчих цілях.

EOS Crop Monitoring – це універсальна хмарна платформа для нагляду за полями шляхом аналізу супутникових знімків та інших джерел даних. Вона вимірює рівень вегетації посівів, попереджає про погодні умови, допомагає створювати карти диференційованого внесення добрив та засобів захисту рослин. Раніше EOS Crop Monitoring надавали місяць безкоштовного доступу у зв’язку з карантинними заходами в Україні, щоб допомогти фермерам працювати дистанційно.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх