Економічна підтримка від USAID

27 марта 2023 в 10:40

5031

Економічна підтримка від USAID


Проєкт USAID "Економічна підтримка України" запрошує на крутий захід аграріїв, які мають власні потужності та експортують зерно не менше 200 000 тонн на рік. Будуть презентувати нову технологію експорту зерна — великі багаторазові м’які контейнери (максібеги).
 
Під час заходу виробник максібегів — компанія з Дніпра “Arivapak” — розповість про особливості цих мішків, їх характеристики, агроекпортер “Agromino” поділиться досвідом їх використання.
 
Захід буде цікавим для агровиробників, зареєстрованих в Україні, які мають власні потужності та експортують зерно не менше 200 000 тонн на рік. Для збільшення обсягів експорту, зокрема об’ємів перевезення зерна залізницею, Проєкт USAID пропонує використовувати нову технологію - великі багаторазові м’які контейнери (максібеги). В один максібег вміщується 14 тонн зерна. Наразі їх вже успішно використовує компанія “Agromino”. Використання максібегів є поширеною практикою в США та країнах ЄС, але для України ця технологія є новою. Завдяки їй експортер зможе оперативно відвантажувати зерно своїм клієнтам і відправляти його залізницею до країн Європейського Союзу. Під час повномасштабного вторгнення Росії, в умовах блокування морських портів України Росією така можливість може допомогти в експорті зерна та збільшити об’єми його вивозу залізничними шляхами.
 
Проєкт USAID закупив 800 максібегів, які може передати зацікавленим експортерам зернових та олійних культур. Долучайтеся до заходу, щоб більше дізнатися про нову для України технологію, досвід використання максібегів та мати можливість подати заявку на їх безкоштовне отримання.
 
Цікаво? Тоді реєстуйся та приєднуйся 30 березня.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх