Екологічне Smart City — проект, що створює нові умови для комфортного життя у місті

22 ноября 2019 в 14:50

3644

Джерело фото: archdaily.com

Джерело фото: archdaily.com

Міланські інноватори розробили план розумного екологічного міста, яке повинно стати взірцем майбутнього містобудування.


Ідея створити Smart Forest City у Канкуні, курортному мексиканському місті, виникла у міланської архітектурної компанії Stefano Boeri Architetti. Їхня команда представила план екологічного міста з площей 557 га. У планах заселити 130 тис. людей. 

Структура міста створена таким чином, щоб запобігти всім факторам, які негативно впливатимуть на екологію території. Наприклад, транспортна система буде працювати таким чином, щоб мешканці залишили свої автомобілі лише на околицях міста. 

Паркінг для традиційних транспортних засобів розміститься на периферії міста; система MIC (Mobility in Chain) забезпечить внутрішні електричні та напівавтоматичні транспортні засоби для перевезення мешканців та відвідувачів протягом усієї розробки.

Архітектори з провідними ботаніками Мексики розробили концепцію для максимальної засадки території — 7,5 млн рослин та 200 тис. дерев. Більшість будівель будуть вкриті заленю. 

Smart Forest City також облаштують сонячними панелями німецької компанії Transsolar. Ця система забезпечить достатню кількість відновлюваної енергії для задоволення всіх людських потреб.

Для зрошення розробники збудують водопровідний канал, який буде оснащений підводною морською трубою та буде очищатися промивною баштою від солей. 

У Smart Forest City буде розміщуватись центр для проведення сучасних досліджень, достатньо великий для комфортного перебування міжнародних організацій, університетських відділів та компаній. 

Джерело: inhabitat

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх