Egret — дрон для обприскування полів

30 января 2020 в 17:45

3155

Джерело фото: techcrunch

Джерело фото: techcrunch

Американський стартап Pyka розробив безпілотник, який здатен обробити 40 га поля за годину, зменшуючи при цьому використання електроенергії та кількість внесення пестицидів.


На відміну від більшості виробників дронів, які не можуть брати великий груз пестицидів через велику кількість пропелерів, Egret спроможний обприскувати поле з великим обсягом хімічних речовин в стислі терміни.

Для зльоту Egret потрібна смуга завдовжки 45 метрів, тому окремий аеродром для нього не потрібен. Оператору час від часу доведеться міняти батареї, а решту —  визначення маршруту і прийняття інших термінових рішень робить бортовий комп'ютер.

Перевага Pyka 

  1. Автономний контролер польоту дозволяє оператору безпечно управляти дроном на землі, в той час як безпілотники літають близько до поверхні, уникаючи перешкод під час руху.
  2. Його архітектура дозволяє комп'ютеру одночасно обмінюватись даними з більш ніж 30 приводами та датчиками під час виконання складних алгоритмів планування шляху.
  3. Завдяки бортовим датчикам літаки обприскують пестициди точно за виділеним контуром, навіть при поривах вітру — це зменшує кількість внесення хімічних речовин на гектар.
  4. Безпілотники Pyka використовують менше енергії, ніж електромобіль. Вони оснащені резервними літій-полімерними акумуляторними батареями. Кожна упаковка забезпечує щільність потоку енергії та потужності з термостійкою системою теплового управління.

Автономне управління польотом

Дрон Egret використовує сучасне 3D повітряне картографування та оптимізоване планування маршруту. Ці безпілотники знають, де перешкоди і як їх облетіти. Кожен аспект місії — зліт, політ та посадка — обробляється автономно. Наземні оператори задають параметри, а програмне забезпечення Pyka робить все інше.

Безпілотники Pyka дотримуються маршруту в межах одного метра, як горизонтально, так і вертикально, навіть при поривах вітру.

Джерело: Pyka

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх