Дрони Autel — нові флагмани бізнес-сегменту

Promo

7 июня 2022 в 11:00

6709

Дрони Autel — нові флагмани бізнес-сегменту

Компанія FlyTechnology — офіційний імпортер AUTEL Robotics в Україні — мала великі плани на 2022 рік. Компанія жадала побудувати екосистему дронів на українському ринку, але повномасштабне вторгнення росії зламало ці плани та сьогодні FlyTechnology працює для перемоги, допомагаючи забезпечувати дронами ЗСУ.


Військові будні компанії

З 24 лютого Fly Technology вимушено переформатувала роботу. Сьогодні всі послуги — постачання, ремонт, обслуговування, навчання пілотів та інструкторів — заточено під потреби ЗСУ. Компанія забезпечує українських військових дронами бренду Autel. 

Багато людей, які звикли що дрони — це DJI, не знайомі з брендом Autel, та ці безпілотники вже отримали схвальні відгуки від українських солдатів. Специфіка дронів AUTEL, на відміну від DJI, вони не дають ворогу засікти точку зльоту борта (за допомогою аероскопу), а отже отримати мінометний вогонь на свою адресу. Через це для військових це найбезпечніші дрони. Також відзначають їх високу якість зображення та стабільність в складних умовах.

Станом на зараз є дефіцит цих дронів на ринку, адже левова доля продукції йде на фронт. Fly Technology співпрацює з благодійними фондами (зокрема, з Фондом Сергія Притули та Фондом Повернись Живим) та допомагає закривати потреби військових у безпілотниках. Сервісний центр компанії здійснює безкоштовні ремонти дронів для ЗСУ, ТрО та інших підрозділів.

Довідка про компанію: Компанія FlyTechnology була створена у 2015 році і серед іншого займається дистрибуцією квадрокоптерів та комплектуючих до них. Крім продажу компанія надає послуги сервісу та навчання. Сервісний центр FlyTechnology з шестирічним досвідом, у 2017 році став першим в Україні рекомендованим СЦ DJI. Зараз це єдиний офіційний сертифікований сервісний центр Autel. Інженери компанії регулярно проходять курс підвищення кваліфікації на базі Autel. На базі компанії створена RTF-Академія, де всі охочі можуть пройти повний курс навчання пілотування і постобробки знятого матеріалу.

Ситуація з DJI

Незважаючи на те, що діяльність Fly Technology перейшла на військові рейки, компанія продовжує підтримувати наявних клієнтів. Проводиться сервісне обслуговування, компанія знаходить канали постачання деталей дронів компанії DJI, щоб вихід DJI з українського ринку не позначився на клієнтах. Однак влітку можливий певний дефіцит дронів та деталей

Костянтин Ладуренко, власник Fly Technology.

У 2022 році компанія планувала реалізувати в Україні понад 1000 дронів-обприскувачів DJI лінійки Agras. На аграрному ринку зростав попит на послугу повітряного внесення, дрони продовжували використовувати для моніторингу сільськогосподарських культур. Сьогодні всі плани, пов’язані з просуванням дронів DJI на цивільному ринку відкладені до нашої перемоги, але вони залишаються. 

Стан ринку дронів після призупинення роботи DJI в Україні

Вихід з українського ринку компанії DJI (або, як йдеться в заяві компанії, тимчасове припинення ділової активності, до закінчення бойових дій) заставив українських дистриб’юторів шукати альтернативу їх дронам. DJI був лідером і займав більшу частину ринку як серед сільськогосподарських БПЛА, так і серед комерційних. Якщо підтримку існуючих клієнтів вдасться забезпечити попри вихід DJI, то як мінімум новим клієнтам вже доводиться шукати альтернативу знайомому бренду

Костянтин Ладуренко, власник Fly Technology.

На ринку дронів-обприскувачів цю втрату важко компенсувати, бо фактично було тільки два гравці. На ринку комерційних дронів (деякі з яких також можуть використовуватись для моніторингу посівів) є альтернативи, зокрема дрони Autel. 

Autel — майбутній лідер українського ринку дронів 

Fly Technology зацікавились дронами Autel ще до війни (у 2020 році). У компанії вже зараз заявляють, що в найближчому майбутньому бачать Autel лідером ринку, і не лише через вихід DJI, а й через якість дронів. 

По сегментах ринку найбільша присутність дронів Autel це: 

  • дрони для масмаркет-сегменту (серії Autel EVO Nano та Autel EVO Lite) — це надійні дрони з високою якістю зображення;
  • сегмент ентерпрайз, або рішення для бізнесу (моделі EVO II Dual, EVO II Pro, EVO II Enterprise, EVO II RTK).

Для моніторингу посівів можуть використовуватись декілька моделей, зокрема, модель БПЛА з тепловізором — EVO II Dual (640Т). 

Переваги дронів Autel 

Основні переваги дронів Autel перед конкурентами: висока якість зображення, дизайн та надійність. Також слід відзначити наступні характеристики: дрони не мають no fly zone, моделі Autel EVO при втраті сигналу GPS вміють повертатися на точку зльоту, оптичні характеристики не мають конкурентів на ринку у своєму сегменті

Костянтин Ладуренко, власник Fly Technology.

Компанія Autel навіть отримувала нагороди за дизайн моделей. Модель AUTEL EVO Nano+ відзначали за легку вагу, міцний корпус, якісну камеру, ідеальний досвід керування польотом та стабільне зависання навіть під час сильного вітру. Модель AUTEL EVO Lite+ — за простоту дизайну, чутливу камеру, якість нічної зйомки, та функцію Fisheye Obstacle Avoidance (поле зору 150 градусів). 

Обидві моделі до війни тільки потрапили на український ринок і не встигли зарекомендувати себе, але зараз їх вже впізнають.

Бренд стає впізнаваним

Свого часу у 2014 році війна на Донбасі познайомила українську спільноту з дронами, які швидко знайшли застосування в сільському господарстві. Сьогодні в схожих умовах український ринок дізнається, що дрони — це не лише DJI. Не в останню чергу “завдяки” війні Autel став впізнаваним брендом в Україні. І це в той час, як DJI несе репутаційні ризики через політику компанії. 

Компанія Fly Technology — єдиний офіційний імпортер AUTEL Robotics в Україні, а тому має великі плани на майбутнє підкорення ринку. Сьогодні бренд вже має сервісну підтримку на території країни, з початку співпраці повністю покриваються гарантійні випадки та післягарантійне обслуговування, у квітні інженери Fly Technology пройшли сертифікацію під наглядом бренду Autel. В подальших планах відкриття повністю авторизованого сервісного центру Autel в Україні.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх