Досвід, інновації, перспективи — як пройшов перший фестиваль аграрних технологій

30 ноября 2020 в 15:00

2927

Досвід, інновації, перспективи — як пройшов перший фестиваль аграрних технологій

20 листопада в селі Мізяків Вінницької області пройшов фестиваль аграрних технологій Agro Techno 2020.


За 8 годин події на сцені та демонстраційних майданчиках учасники почули і побачили готові до використання рішення, які допоможуть господарювати ефективно.

Першою свої досягнення представила компанія-організатор фестивалю “Carefield”. Сергій Власенко — директор компанії — розповів як аутсорсинг допомагає управляти основними аграрними ризиками — строками, технікою і точністю виконання. Підкріпленням його слів став виступ керуючого ТОВ “Діброва” Дениса Богуна. На прикладі власного досвіду він показав, як завдяки аутсорсингу за один сезон збільшив дохід і впровадив інновації на полях господарства.

Далі слово на сцені взяли партнери заходу:

Віталій Шуберанський, компанія-розробник обладнання для точного землеробства Frendt, розповів про 7 рівнів точного землеробства і комплексний підхід до автоматизації сільського господарства.

Ксенія Городецька, представник компанії-виробника високоякісної агрохімії “ADAMA”, презентувала рішення по управлінню ціновими ризиками при реалізації врожаю.

Василь Красносельський, компанія РДО-Україна, розповів як вдалі технологічні рішення забезпечують високий врожай і прибуток, поділився новинками агротехніки John Deere, яка з 2021 року буде доступна для придбання.

Володимир Круть, компанія-виробник біопрепаратів для рослин “БТУ-Центр”, представив біопрепарати для  інтегрованого і органічного землеробства.

Протягом всього фестивалю учасники мали можливість поспілкуватися з партнерами на спеціально відведених локаціях. В тому числі — побачити нові транспортери овоче- та бурякозбиральної техніки від партнера “Adena”.

Після завершення виступів партнерів аграріїв чекав огляд техніки, представленої компаніями “Carefield” та “РДО-Україна”. Найефектніша частина огляду — демонстрація дронів DJI Agras T16 в роботі. Учасники побачили запуск мобільної групи з чотирьох апаратів і оцінили їх в роботі.

Одна з найгарячіших частин фестивалю — обговорення нюансів роботи з ПДВ та перспектив і ризиків відкриття ринку землі.

Перша частина обговорення пройшла у форматі speaking-club. Перед аграріями виступили спікери, підібрані Вінницьким клубом ділових людей:

Олег Колногозюк, директор компанії “Аксіома”, співзасновник аудиторської фірми “Аудит ХАБ”, звернув увагу на особливості податкового регулювання агросфери.

Назар Мартинюк, керуючий партнер, адвокат Адвокатського об'єднання “МТА партнери”, розкрив юридичну складову підготовки до відкриття ринку землі.

Станіслав Шум, директор агромедіа "Aggeek", розповів, які можливості перед аграріями відкривають спеціалізовані онлайн-ресурси. 

Степан Зулінський, керуючий партнер компанії “Carefield”, поділився практичним досвідом адміністрування ПДВ.

Друга частина обговорення пройшла в форматі панельної дискусії. До живого обговорення долучилися аграрії-практики:

Алішер Тяжин — генеральний директор агропідприємство “Кусто Агро”;

Микола Трач — директор СТОВ “Авангард“, Тульчинський район;

Олег Томашук — засновник ТОВ “Бізнес Агро Імперія“, Хмільницький район;

Микола Хіміч — засновник ТОВ “Диннастія”, Барський район;

Олександр Корнійчук — директор Інституту кормів та сільського господарства НААН України.

Спікери поділилися власним досвідом управління великим земельним банком і поглядами на те, як може вплинути відкриття ринку землі на господарства регіону

Фестиваль Agro Techno 2020 пройшов на території інноваційного агропарку Zgar. Це новий комунікаційний майданчик для аграріїв Подільського регіону, створений компанією “Carefield”. Перший захід в агропарку став успішним стартом для співпраці керівників і власників агробізнесу.

Дякуємо за активну участь і підтримку у проведенні партнерам фестивалю: Carefield, Adena ltd / Адена ТзОВАдама УкраїнаБТУ - ЦЕНТРFrendt LLCРДО УКРАЇНА John DeereKusto Agro.

 

Більше про Agro Techno 2020 та майбутні заходи — на офіційній сторінці фестивалю: https://www.facebook.com/agro.techno.fest/

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх