Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення

19 октября 2022 в 16:10

5381

Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення

Вже 20 жовтня 2022 року відбудеться шостий інформаційно — діалоговий майданчик.


Програма заходу розрахована в першу чергу на діючих представників малого та середнього бізнесу (МСБ), у тому числі на релоковані підприємства, а також буде корисною тим, хто лише розглядає можливість започаткувати власну справу.

З початком повномасштабної війни Росії в Україні функціонування бізнесу потребує нестандартних рішень, особливо це стосується релокованих бізнесів, які розраховують на підтримку для відновлення та перезапуску, забезпечення фінансової стабільності. Уряд швидко реагує на проблеми релокованих підприємств та спільно з партнерами працює над вирішенням проблемних питань, пропонує кредитну підтримку, надає грантову та інформаційно-консультативну допомогу.

На заході будуть розглянуті питання, що стосуються державної грантової підтримки бізнесу, зокрема грантів, які пропонує Міністерство аграрної політики та продовольства України (державні гранти на теплицю та сад).

Учасники матимуть змогу почути поради консультантки Проєкту USAID AGRO щодо заповнення заявок на отримання державних грантів. А також, бізнес отримає інформацію з першоджерела про грантові можливості Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:

  1. Державна грантова програма підтримки аграрного бізнесу.
  • Можливості отримання державних грантів на теплицю і сад.
  • Особливості та типові помилки при подачі грантових заявок.
  1. Практичні поради та лайфхаки.
  • Практичні поради із заповнення заяви на отримання грантової допомоги.
  1. Грантові можливості від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
  • Грантова програма з підтримки безперервності та відновлення бізнесу.
  • Програма для підтримки участі українського бізнесу у міжнародних торговельних заходах.
  1. Діалоги. Питання. Відповіді. Збір запитів від бізнесу для обговорення на наступний інформаційно–діалоговий майданчик.

Усі інформаційні матеріали заходу будуть надіслані на електронну адресу, вказану при реєстрації. Для участі у заході — перейдіть, будь ласка, за посиланням.

Захід відбудеться під егідою Команди підтримки реформ Мінекономіки України за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України та Департаменту аграрного розвитку, Проєкту USAID AGRO, Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх