Для фермерів запустять супутник із мультиспектральними камерами

3 ноября 2020 в 16:03

2679

Джерело фото: EOS

Джерело фото: EOS

Компанія EOS Data Analytics запустить супутник з мультиспектральними камерами Dragonfly Aerospace у 2022 році, який дасть отримувати широкодіапазонні зображення з відбитком з 7-ми спектральних смуг з роздільною здатністю до одного метра.


У компанії відзначають, що впровадження власних мультиспектральних знімків в роботу EOS Crop Monitoring надасть ще більше можливостей для точного землеробства. Зображення з власного супутника допоможуть аграріям отримувати точні дані для аналізу важливих показників стану їх угідь.

Що отримає аграрій?

  • Миттєво переглядати зміни. Завдяки супутнику, EOS Data Analytics може надавати доступ до мультиспектральних зображень для аграріїв в 5-7 разів швидше. На відміну від даних некомерційних супутників, користувачам не потрібно чекати конкретного зображення місяцями. Така частота спостереження дозволяє відразу відстежувати зміни.
  • Роздільну здатність, яка збільшується в 3-10 разів у порівнянні з іншими аналогами. Ця роздільна здатність забезпечує точну аналітику для невеликої площі або поля у порівнянні з даними Sentinel чи Landsat data.
  • Незалежні дані, які можна використовувати для прогнозування врожайності і т.п.
  • Покращену модель виявлення аномалій. Завдяки високій роздільній здатності та наявності великої кількості спектральних каналів можна отримувати більш точну інформацію про ґрунт та умови розвитку рослин на полях.
  • Ексклюзивні права для конкретних областей та конкретних даних.

За допомогою двох наших камер HR-250 супутник EOS Data Analytics матиме змогу охопити великі території, детальніше зосередившись на фермерських полях. Для цієї місії Dragonfly Aerospace надасть спеціальні спектральні фільтри, оптимізовані для конкретних потреб клієнтів EOS Data Analytics

заявив генеральний директор Dragonfly Aerospace Брайан Дін.

Підтримка сталого використання ресурсів планети є одним із ключових завдань EOS Data Analytics. Завдяки візуалізованим даним із супутника компанії фермери зможуть точно відстежувати та аналізувати критичні показники стану ґрунту та врожайності.

Джерело: noosphereventures.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх