Державну підтримку отримало 4 стартапи в сфері агро

11 февраля 2020 в 16:45

2943

Джерело фото: Укрінформ

Джерело фото: Укрінформ

Цьогоріч 8 українських стартапів перемогли у першому пітчингу Українського фонду стартапів, серед них 4 компанія запропонували рішення для агросфери. Загалом переможці отримають від держави майже 9 млн грн.


Український фонд стартапів – загальнодержавна інвестиційна програма, що надає фінансування найталановитішим українським підприємцям. Фонд безперервно приймає заявки. 

Цей фонд надає фінансування компаніям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed), фінансує перспективні та інноваційні ідеї технологічних стартапів, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху.

Переможців-2020 розподілили за двома категоріями:

  • Seed-гранти, які надаються розробникам з готовим продуктом, але які потребують розширення та підтримки. Такі стартапи отримають 1 млн 250 тис. грн ($50.000).
  • Pe-seed-гранти, які надаються розробникам ідей, які поки на стадії створення власного продукту. Такі стартапи отримають по 625 тис грн ($25.000).

Seed-гранти отримують 6 стартапів, серед яких є й ті, що розробили рішення для агроіндустрії — AeroDrone, який розробляє комплексні рішення для обприскування полів. Інженери створюють унікальні БПЛА, які допомагають оптимізувати внесення хімічних речовин. 

Екологічне рішення представив стартап BIOC, який впровадив технологію нанополімеризації для отримання біопластику.

Читайте також: Аграрные игры: 13 стартапов в борьбе за рынок. Игрок №2 – AeroDrone

Pre-seed-гранти отримають:

  • Pytag – торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном;
  • BioBin – мобільний додаток для покращення довкілля.

Заступник міністра з питань розвитку ІТ-галузі Олександр Борняков (Alex Bornyakov), який входить до Наглядової ради фонду,  відмітив, що відбір стартапів був проведений публічно та прозоро. І це дуже важливо, коли йдеться про отримання державного фінансування. 

Пітчинг Українського фонду стартапів мав рівень не нижчий за аналогічні заходи в Берліні, Лондоні чи навіть на батьківщині стартап-руху – у США. Очікується, що наступний пітчинг відбудеться вже на початку березня.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх