CureFit — онлайн-портал для продажу здорових харчових продуктів

9 апреля 2020 в 16:00

2410

CureFit — онлайн-портал для продажу здорових харчових продуктів

Індійська компанія CureFit, яка продає страви та продукти через свій Інтернет-портал, отримала $110 млн від Temasek та Unilever.


Інвестиційна компанія Temasek інвестувала у індійський стартап — $71,6 млн, в той час як Unilever Swiss Holdings вклав $2,84 млн.

Спочатку компанія CureFit пропонувала на онлайн-ресурсі курси фізичної підготовки, включаючи відео тренувань, медитації тощо. Пізніше цей стартап розширив свій асортимент оздоровчих послуг і долучився до сфери охорони здоров'я та здорового харчування.

EatFit — замовлення їжі онлайн

CureFit також створила онлайн-сервіс EatFit для замовлення і доставки харчів. Їжа готується за температури вище 75 С, щоб мінімізувати вплив шкідливих бактерій. Компанія також займається продажем інгредієнтів, закусок, харчових добавок та напоїв під торговою маркою WholeFit “Краще для вас”.

Як працює CureFit?

Станом на червень минулого року CureFit здійснював 35 тис. поставок їжі щодня. Існує значна категорія людей, які постійно користуються сервісом доставки їжі в Індії. Через декілька років компанія прагне запровадити загальні підписки та цифрові інструменти для моніторингу здорового харчування своїх клієнтів.

Сьогодні CureFit має 500 тис. активних користувачів, така кількість клієнтів дала змогу компанії отримати $4,59 млн у 2018 році при витратах у $13,1 млн. Стартап зібрав фінансування в минулому році від венчурних Accel і Chiratae, а також Innoven Capital, Kalaari Capital і Kotak Mahindra Bank. Сьогодні стартап оцінюють у $575 млн.

Джерело: agfundernews.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх