Carlsberg представив експериментальні зразки паперових пляшок

15 октября 2019 в 16:45

2838

Джерело фото: Climate Action

Джерело фото: Climate Action

Нещодавно на конференції Smart Kitchen Summit {SKS} датська пивна компанія Carlsberg презентувала паперові пляшки для пива, які складаються з біорозкладаних компонентів і придатні для вторинної переробки.


Green Fibre Bottle — саме так називається перша паперова пляшка у світі. Вона складається із зеленого деревного волокна та має внутрішній геометричний бар’єр.

Ці розробки є продовженням сталого розвитку інновацій компанії Carlsberg в упаковці і є ключовою частиною програми розвитку "Together Towards ZERO".

Два прототипи пляшок: майбутнє біо-упаковки

Carlsberg оприлюднив два нові дослідні зразки пляшки із зеленого волокна. Паперові пляшки мають внутрішній бар'єр, що дозволяє вміщувати пиво. Відмінність одного прототипа від іншого в тому, що в одній пляшці внутрішня поверхня покрита тонкою пет-плівкою , а інша — 100%-ю поліефірною плівкою, яка створена на основі біологічної. 

Ці прототипи будуть використані для наступних тестувань, оскільки компанія шукає рішення для досягнення своєї остаточної мети —  100%-ої біо-пляшки без використання полімерів. Вже сьогодні до інноваційної технології “Карлсберг” щодо біо-упаковки приєднались компанії Coca-Cola, Absolut та L'Oréal. 

Також читайте: Дизайн упаковки в агросфері: головні тренди

Джерело: carlsberggroup.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх