БТУ-ЦЕНТР надає знижку 10% на лінійку мікроелементів ХЕЛПРОСТ. Чому це важливо саме зараз?

6 сентября 2022 в 11:00

5187

БТУ-ЦЕНТР надає знижку 10% на лінійку мікроелементів ХЕЛПРОСТ. Чому це важливо саме зараз?

БТУ-ЦЕНТР продовжує підтримувати працівників сільського господарства. У рамках програми підтримки аграріїв у воєнний час компанія підготувала знижку -10% на всю лінійку мікроелементів Хелпрост. Вона діятиме з 5 по 19 вересня поточного року.


У лінійці Хелпрост є препарат на основі бор етаноламіну – Хелпрост Бор. Він допоможе аграрію саме зараз – восени.  

Бор має важливий вплив на фенологію розвитку технічних культур – підвищує еластичніть тканин, що знижує розтріскування стебел і кореневої шийки під час морозів і сильного росту. Це збільшує стійкість рослин перед хворобами (некроз кореневої шийки, вертиціліоз, тощо). Крім того, бор впливає на розвиток кореневої системи, що сприяє кращому відновленню вегетації навесні.

Озимий ріпак має найбільшу потребу в борі восени під час формування листової розетки та навесні – коли відновлюється розетка та починає рости стебло, починається бутонізація. Бор необхідний для покращення процесів цвітіння та формування насіння. 

Фахівці БТУ-ЦЕНТР радять восени: 

ХЕЛПРОСТ БОР – препарат на основі бор етаноламіну. Є двох різновидів:

Знижка -10% поширюється на всю лінійку Хелпрост з 5 по 19 вересня 2022 року для агровиробників, які знаходяться на підконтрольній Україні територіях. Знижка діє незалежно від обсягу замовлення. Знижки в рамках інших програм не сумуються.

Навіщо Хелпрост?

Принципова відмінність лінійки Хелпрост - використання у виробництві препаратів не синтетичних, а природних амінокислот, отриманих в результаті життєдіяльності мікроорганізмів за авторською технологією мікробіологів БТУ-ЦЕНТР. Препарати Хелпрост відрізняються високою біодоступністю мікро- та макроелементів, високою стійкістю до стресу, природною фунгіцидною дією всіх мікроелементів, а також підвищують посухостійкість рослин. Сукупність цих переваг сприяє збалансованому живленню рослин, підвищенню їх стійкості до несприятливих умов середовища та хвороб. 

Дослідженнями доведено, що застосування мікродобрив Хелпрост – це профілактика та лікування дефіциту мікроелементів і гарантоване підвищення кількості та покращення якості урожаю. 

Як отримати знижку?

Для оформлення знижки необхідно заповнити нескладну форму на сайті (на це знадобиться декілька хвилин) та отримати промо-код. 

Замовлення приймаються за промо-кодом у регіональних представників.

Окрім цього діють пакетні пропозиції -15%

При комплексному застосуванні препаратів діють знижки -15%. Форма для заповнення також на офіційному сайті. Кожен пакет – це спеціально підібраний комплекс біопрепаратів для різних культур, які включають в себе поєднання обробок ґрунту, насіння та вегетації в різних комбінаціях.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх