Бразильська IoT платформа для діджиталізації фермерських операцій виходить на американський ринок

1 января 2019 в 22:44

2385

Бразильська  IoT платформа для діджиталізації фермерських операцій виходить на американський ринок

Solinftec — цифрова агрокомпанія з Латинської Америки, яка займається підвищенням ефективності фермерських операцій. Основні клієнти компанії — виробники просапних культур та цукрової тростини.


Solinftec анонсували відкриття штаб-квартири поблизу Purdue University в окрузі Тіпекану, штат Індіана. Компанія створить 90 робочих місць у 2019 та 334 до 2022 року.

Solinftec працює з новітніми науковими дослідженнями, інженерією та штучним інтелектом, особливо тісно співпрацюючи з College of Agriculture в Purdue University. Коледж зайняв 9 сходинку у світовому рейтингу QS World Rankings, а за версією US News and World Report їхній Department of Agricultural and Biological Engineering визнаний найкращим в США.

Для успішного просування  на американському ринку Solinftec планують інвестувати в софтвер та комп’ютерну техніку. Вони розробили IoT платформу для інтеграції та діджиталізації фермерських операцій.

Платформа моніторить та аналізує фермерські операції в режимі реального часу, що сприяє  підвищенню дохідності на гектар.

Alice — перша платформа віртуальної техпідтримки, яка потребує інсталяції смарт “чорних ящиків” в техніку та датчики.

Штат Індіана — лідер в області сільськогосподарських біологічних наук, ця сфера приносить дохід у місцевий бюджет у розмірі приблизно $16 млрд щорічно та в ній створено 65 тис. робочих місць. Також Індіана перша у виробництві кукурудзи, сої та переробці томатів.

Solinftec проводить випробування з просапними культурами на Tom Farms в окрузі Хантінгтон, Індіана.

Також компанія збирається співпрацювати з Wabash Heartland Innovation Network (WHIN), об’єднанням для просування цифрових датчиків в 10 округах  центрально-північної Індіани. Послугами зі збору та аналізу даних від Solinftec зможуть користуватися 5 тис. ферм WHIN.

Згідно з даними Hersz компанія моніторить 6,5 млн га, а кількість відвідувань вдень сягає 100 тис.

Solinftec співпрацює з Raízen, для яких відстежує 3 тис. одиниць обладнання, а також з виробниками цукрової тростини — Tereos, Cofco, British Petroleum та з виробниками просапних культур — Amaggi, Bom Futuro e Terra Santa.

З 10 найбільших цукрових та етанолових виробників з ними співпрацюють 8, а з 5 найбільших виробників зерна та клітковини — 3.

Про бразильський стартап, який отримав $3 млн інвестицій, можна прочитати тут.

Джерело: feedstuffs.com.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх