Безкоштовна програма розвитку інноваційних рішень у сфері Agri Food

25 ноября 2022 в 11:35

5895

Безкоштовна програма розвитку інноваційних рішень у сфері Agri Food

Radar Tech за підтримки EIT Food запустили програму розвитку інноваційних стартапів у сфері Agri Food - Agri Food Startup Bootcamp.


Agri Food Startup Bootcamp — програма підтримки стартапів у сфері Agri Food для українців, які бажають вивести свої проєкти на новий рівень. Завдяки участі у програмі учасники матимуть можливість удосконалити свої рішення з експертами, посилити бізнес-складову, знайти клієнтів, ознайомитися з  можливостями виходу на міжнародних ринки та способами залучення фінансування.

Програма складається з двох блоків: 3 онлайн воркшопи від першокласних експертів з бізнесу та технологій й офлайн meetup нетворкінгу з представниками великого бізнесу, ключовим гравцям ринку та експертами, на якому в учасників буде можливість представити своє рішення та познайомитися з потенційними партнерами та клієнтами.

До участі у програмі запрошуються інноваційні та технологічні стартапи з командою від 2 осіб, з рішеннями в Agri Food (агро, харчова та продовольча сфера), які хочуть прокачати свій продукт та презентувати його потенційним партнерам.
Дізнатися більше та подати заявку на участь можна до 7 грудня включно на сайті: http://www.startupbootcampua.com/

Для детальної інформації звертайтеся:

mromanova@radartech.com.ua / info@radartech.com.ua  - Марія Романова, CEO Radar Tech та керуюча програмою Agri Food Startup AwarenessЗаметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх