Автопілот доступний кожному

3 апреля в 11:00

2303

Автопілот доступний кожному

Не існує фермера, який у 21 столітті не чув би про системи паралельного водіння, до яких належать автопілоти. Тільки на перший погляд ця технологія може виглядати як щось нереальне – з кожним роком вона дедалі частіше застосовується в сільському господарстві.


У цій статті розберемося, що передбачає автопілот, які види та переваги він має, для кого насамперед стане в нагоді та що потрібно зробити, аби застосувати його на своєму полі. Іноді це виглядає як щось нереальне, а його вартість іноді зависока, тож розберемось як він став доступним!

Автопілот — це система автоматичного водіння, яка зменшує вплив людського фактору на якість проведення агрооперацій та може самостійно керувати технікою. Автопілоти бувають електромеханічні, що встановлюються безпосередньо на кермо техніки, та гідравлічні. Завдяки автопілоту ефективність роботи збільшується щонайменше на 5% за умови відповідального та досвідченого механізатора.  

За рахунок чого збільшується ефективність роботи?

  1. Підвищення продуктивності: автопілот дозволяє фермерам працювати більш ефективно та точно, зменшуючи час, необхідний для виконання сільськогосподарських операцій, таких як посів, розкидання добрив, обприскування або збір врожаю.
  2. Мінімізація втрат: завдяки точному розподілу автопілот допомагає зменшити витрати на пальне, добрива, воду та інші ресурси, що забезпечує економію для фермера.
  3. Зменшення втоми: автопілот дає змогу зосередитися на контролі виконання операції замість того, щоб постійно контролювати рух техніки, — це допомагає зменшити фізичну та психологічну втому.
  4. Покращення точності: автопілот допомагає забезпечити рівномірну та точну обробку поля, що сприяє покращенню якості роботи.
  5. Корекція помилок: автопілот відстежує будь-які незначні відхилення від заданого маршруту та автоматично коригує їх, щоб забезпечити точність руху техніки. Це допомагає уникнути перекриття або пропуск  ділянок поля та забезпечити рівномірне покриття оброблених зон.

У цілому завдяки використанню автопілота фермери можуть збільшити ефективність своєї роботи, знизити витрати та підвищити врожайність. 

Кому необхідний автопілот?

Господарства будь-якого розміру: фермери з великими, середніми чи малими земельними площами можуть скористатися автопілотом для зменшення часу, необхідного для виконання сільськогосподарських операцій, і збільшення продуктивності.

Фермери, які прагнуть розвитку та використовують сучасні технології, як-от GPS, датчики та штучний інтелект, можуть максимально використати потенціал автопілота для оптимізації своїх операцій.

Фермери, що працюють в умовах складного рельєфу: автопілот забезпечує точну навігацію та обробку поля навіть у складних умовах.

Таким чином, автопілот може бути корисним для всіх фермерів, які прагнуть підвищити ефективність своєї роботи та зменшити витрати.

Автопілоти доступні всім  

Компанія “ФРЕНДТ” за підтримки Програми USAID АГРО надає послуги з автоматизованого водіння зі знижкою до 80% для ММСП. 

Для встановлення пропонується сучасний автопілот NX510 PRO, який має такі переваги: 

➕легкий монтаж;

➕перевстановлюється з однієї техніки на іншу;

➕водіння в режимі "hands-free";

➕підтримка РТК-сигналу;

➕працює за умов поганої видимості та в місцевості зі складним рельєфом;

➕україномовний інтерфейс.

До пакету послуги входить:

  1. Аудит техніки, на яку планується встановити обладнання.
  2. Монтаж відповідного обладнання та його налаштування нашими спеціалістами.
  3. Навчання ваших механізаторів.
  4. Звіт про економічні показники впровадження технології паралельного водіння.

Вартість цієї послуги завдяки підтримці Програми USAID АГРО для українських фермерів становить всього лише 73.2 грн за 1 га без ПДВ.  

 Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх