Arable Mark — інструмент для обміну даними між приладами

27 февраля 2020 в 17:20

2195

Arable Mark — інструмент для обміну даними між приладами

Каліфорнійська компанія Arable намагається зробити дані про погоду, посіви та ґрунти більш доступними та ефективними.


Нездатність обмінюватись даними між різними апаратними та програмними платформами — це бар’єр для ефективного виконання польових операцій. Ідея створити більш зручні системи, які б допомогли переглядати та використовувати дані без зайвих клопотів — стали перспективним напрямком і основою створення приладу Arable Mark.

Як працює система Arable Mark?

Arable Mark — інструмент для управління зрошенням, метеостанцією та моніторингом посівів, що поєднувати дані про клімат та рослини (через спектральні зображення за вмістом хлорофілу).

Дані зберігаються у хмарі. Потім програмне забезпечення Arable перетворює їх у єдину систему. Таким чином агровиробник отримує дані про стадію росту та вологість листя. Результати аналізу та рекомендації надходять через смартфон та веб-додаток.

Сьогодні дані між динамікою врожайності та навколишнім середовищем важливо поєднувати в реальному часі. Своєчасне отримання інформації є проблемою, оскільки дані перебувають у різних системах. Обробка та передача даних до одного приладу прискорює отримання необхідної аналітики щодо посівів.

Які додаткові можливості датчика Arable Mark?

Основне використання системи Mark — моніторинг полів для зрошення. У цьому контексті він особливо цінний для виробників садових культур.

Проте партнерські відносини з іншими постачальниками послуг дають їм додаткові можливості і для захисту врожаю. Наприклад, дані системи Arable щодо моделювання хвороб рослини можуть бути оброблені за допомогою програми Xarvio для визначення рекомендацій щодо внесення фунгіцидів. 

Який максимальний захват датчика?

Один датчик Arable Mark може налагодити зрошення культур на площі 20 га. Він сумісний з більшістю зрошувальних систем. Для сільськогосподарських сухих культур, наприклад, кукурудзи — можна застосовувати 1 датчик на 2,50 га, оскільки глибина знань неоднакова.

Яка вартість даного рішення?

Хоча вартість може варіюватися в залежності від кількості придбаних пристроїв, стандартний датчик Mark коштує $1,1 тис. Кожного року підписка на необхідний тарифний план і доступ до програмного забезпечення та послуги складає $500 на рік. Спрощений продукт або модель, орієнтована тільки на погоду, коштує $250 на рік.

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх