Американський стартап розробляє систему моніторингу, яка дозволить запобігати хворобам свиней

13 мая 2019 в 13:45

3466

джерело: University Of Nebraska-lincoln

джерело: University Of Nebraska-lincoln

Стартап отримав $675 тис. на дослідження від Національної ради виробників свинини США. Система обробляє відеоматеріали на фермі 24 години на добу, ідентифікує окремих свиней і надає дані щодо їхньої повсякденної діяльності.


Дослідники Університету Небраски-Лінкольну (UNL) розробляють нову технологію точної обробки даних з відеокамер. Система проводить постійний моніторинг ферми в онлайн-режимі. Зібрані дані дають інформацію про вагу та швидкість росту кожної свині.

Ми намагаємось надати інструмент, який буде доступний для тваринництва. Ми хотіли б, щоб ця система швидко і точно ідентифікувала свиней, які хворіють або змінюють свою поведінку. Сподіваємося, що технологія охопить всю систему виробництва,

прокоментував Тай Шмідт, доцент УНЛ.

Команда інноваторів створила систему, яка ідентифікує тварин з агресивною або незрозумілою поведінкою (боротьба, кусання хвоста і т.д.) за допомогою спеціальних алгоритмів. Також технологія може виявляти симптоми різних хвороб та визначати типову поведінку тварин, починаючи від приймання їжі до пересування на фермі.

Команда створила свою систему, використовуючи методи глибокого навчання. Щоб простежити за тваринами з усіх можливих кутів, система обробляє великі та малі зображення, обертає та трансформує їх. Полегшити ідентифікацію свиней можна за допомогою вушних бирок, але інноватори прагнуть покладатись на унікальні фізичні характеристики, такі як форма вуха. Це допоможе агровиробникам покращити процес маркування тварин.

За підтримки філії NUtech Ventures при університеті, технологію постійно вдосконалюють. Спочатку система ідентифікувала свиней, однак її алгоритм можна застосовувати також  для великої рогатої худоби, коней, кіз та овець.

Нещодавно стартап отримав $675 тис. від Національної ради виробників свинини США  для двох майбутніх досліджень. В першому дослідженні команда інноваторів планує удосконалити технологію, яка запобігає хворобам тварин. Щоб система змогла розпізнавати хворобу на ранній стадії, потрібно зібрати всі дані щодо здорових та хворих свиней.

В другому дослідженні стартапери аналізуватимуть тривалість життя свиноматок і ознаки, що впливають на довголіття. Вони стежитимуть за тваринами протягом певного часу і визначатимуть зміни в русі, моделі пересування та фізичну активність. Ці дані можуть пов’язати генетичний фон з довголіттям. Визначити ці зв’язки раніше було неможливо, оскільки не існувало відповідних технологій.

Джерело: University Of Nebraska-lincoln

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх