Агрохолдинг МХП провів фінал проєкту MHP Innovation Lab та визначив авторів інноваційних рішень, які отримають можливість партнерства з компанією. До співпраці компанія запросила 4 команди.
MHP Innovation Lab — це конкурс відкритих інновацій, в якому МХП шукав рішення та пропозиції співпраці від бізнесів, стартапів, кулінарів, технологів та студентів. Проєкт проходив у партнерстві з платформою кейс-чемпіонатів CASERS.
Я дуже радий, що в такий непростий час ми провели MHP Innovation Lab. Це важливо і добре для усього ринку, не тільки для МХП. Чим більше у нас буде креативних ідей, то більш наша економіка буде креативною. А від цього виграють усі: бізнес і держава в цілому,
Конкурс зібрав заявки від понад 700 учасників, що займаються проєктами у фудіндустрії. Інноватори запропонували 180 рішень для співпраці з МХП, 15 проєктів вийшли у фінал.
МХП впевнено йде шляхом трансформації у кулінарну, клієнтоорієнтовану компанію. Ми прагнемо побудувати цілісну екосистему, в якій взаємовигідно працюватимуть великий бізнес, інноваційні стартапи та молоді, амбітні спеціалісти. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб таланти розвивалися тут, в Україні, та рухали її вперед. Я вдячний учасникам конкурсу за сміливість та інноваційність. Ми плануємо і надалі проводити подібні конкурси та впроваджувати інновації у фудіндустрії,
За підсумком онлайн-презентації команд 6 жовтня представники МХП визначили найактуальніші проєкти:
- Dots Platform — IT-платформа для сфери food delivery. Дозволяє запустити сервіс доставки їжі за 2 тижні. Бізнеси отримують сайт і мобільні додатки для замовлень, софт для кухні, кур’єрів і бекофісу.
- Relidium Biotech. Проєкт пропонує виробляти альтернативне м'ясо з соняшникового шрота. Соняшниковий протеїн використовується для виробництва вегетаріанського м’яса, крокетів та інших продуктів та напівфабрикатів.
- ПЛАН Б — сервіс організації харчування, що забезпечує клієнтів готовою їжею в офісі, ЖК або будь-якому іншому місці. Клієнт відкриває холодильник додатком, обирає потрібний продукт, сканує QR-код та оплачує його смартфоном.
- РОБОМАТИ. Проєкт передбачає запуск мережі автоматизованих автоматів швидкого харчування — «Робоматів».
Далі команди визначатимуть формати та можливості подальшої співпраці з представниками МХП. Деякі з учасників конкурсу також отримали пропозиції долучитися до команди МХП для реалізації своїх проєктів та невдовзі будуть запрошені до співбесіди.
Ми отримали 180 рішень і це показник того, що запит на подібні проєкти є не тільки у компаній, але і у ринку. Молоді спеціалісти, стартапери та бізнесмени мають цікаві креативні ідеї, але не завжди — можливості самостійно реалізувати їх. Ми, як команда співорганізаторів, щиро раді бути частиною такого win-win проєкту та будемо спостерігати далі за реалізацією обраних рішень.,
Під час MHP Innovation Lab фахівці МХП провели серію лекцій про тренди та інновації у фуд індустрії, які доступні всім охочим на офіційному сайті проєкту.
Про організаторів
МХП — вертикально-інтегрована компанія, що об’єднує понад 40 підприємств в 16 регіонах України та має закордонні виробничі активи в Нідерландах, на Балканах, а також дистрибуційний офіс в ОАЕ. МХП — найбільший виробник м’яса курятини в Європі. Холдинг входить до десятки найбільших агроекспортерів України за результатами 2018-2019 років.
Проєкт MHP Innovation Lab створений агрохолдингом МХП спільно з CASERS — платформою, що дозволяє представникам бізнесу проводити кейс-чемпіонати, онлайн хакатони та конкурси відкритих інновацій та залучати до вирішення студентів, випускників, галузевих фахівців та всіх охочих.