Альтернативне м’ясо, швидка доставка та обід по QR-коду: агрохолдинг МХП визначив переможців MHP Innovation Lab

Альтернативне м’ясо, швидка доставка та обід по QR-коду: агрохолдинг МХП визначив переможців MHP Innovation Lab

Агрохолдинг МХП провів фінал проєкту MHP Innovation Lab та визначив авторів інноваційних рішень, які отримають можливість партнерства з компанією. До співпраці компанія запросила 4 команди.


MHP Innovation Lab — це конкурс відкритих інновацій, в якому МХП шукав рішення та пропозиції співпраці від бізнесів, стартапів, кулінарів, технологів та студентів. Проєкт проходив у партнерстві з платформою кейс-чемпіонатів CASERS

Я дуже радий, що в такий непростий час ми провели MHP Innovation Lab. Це важливо і добре для усього ринку, не тільки для МХП. Чим більше у нас буде креативних ідей, то більш наша економіка буде креативною. А від цього виграють усі: бізнес і держава в цілому,

Андрій Булах, заступник голови правління з організаційної ефективності та управління персоналом агрохолдингу МХП.

Конкурс зібрав заявки від понад 700 учасників, що займаються проєктами у фудіндустрії. Інноватори запропонували 180 рішень для співпраці з МХП, 15 проєктів вийшли у фінал. 

МХП впевнено йде шляхом трансформації у кулінарну, клієнтоорієнтовану компанію. Ми прагнемо побудувати цілісну екосистему, в якій взаємовигідно працюватимуть великий бізнес, інноваційні стартапи та молоді, амбітні спеціалісти. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб таланти розвивалися тут, в Україні, та рухали її вперед. Я вдячний учасникам конкурсу за сміливість та інноваційність. Ми плануємо і надалі проводити подібні конкурси та впроваджувати інновації у фудіндустрії,

Микола Такзей, директор департаменту інновацій агрохолдингу МХП

За підсумком онлайн-презентації команд 6 жовтня представники МХП визначили найактуальніші проєкти:

  • Dots Platform — IT-платформа для сфери food delivery. Дозволяє запустити сервіс доставки їжі за 2 тижні. Бізнеси отримують сайт і мобільні додатки для замовлень, софт для кухні, кур’єрів і бекофісу. 
  • Relidium Biotech. Проєкт пропонує виробляти альтернативне м'ясо з соняшникового шрота. Соняшниковий протеїн використовується для виробництва вегетаріанського м’яса, крокетів та інших продуктів та напівфабрикатів.
  • ПЛАН Б — сервіс організації харчування, що забезпечує клієнтів готовою їжею в офісі, ЖК або будь-якому іншому місці. Клієнт відкриває холодильник додатком, обирає потрібний продукт, сканує QR-код та оплачує його смартфоном.
  • РОБОМАТИ. Проєкт передбачає запуск мережі автоматизованих автоматів швидкого харчування — «Робоматів».

Далі команди визначатимуть формати та можливості подальшої співпраці з представниками МХП. Деякі з учасників конкурсу також отримали пропозиції долучитися до команди МХП для реалізації своїх проєктів та невдовзі будуть запрошені до співбесіди.

Ми отримали 180 рішень і це показник того, що запит на подібні проєкти є не тільки у компаній, але і у ринку. Молоді спеціалісти, стартапери та бізнесмени мають цікаві креативні ідеї, але не завжди — можливості самостійно реалізувати їх. Ми, як команда співорганізаторів, щиро раді бути частиною такого win-win проєкту та будемо спостерігати далі за реалізацією обраних рішень.,

Євген Урсалов, виконавчий директор та співзасновник CASERS, партнера MHP Innovation Lab

Під час MHP Innovation Lab фахівці МХП провели серію лекцій про тренди та інновації у фуд індустрії, які доступні всім охочим на офіційному сайті проєкту.

Про організаторів

МХП — вертикально-інтегрована компанія, що об’єднує понад 40 підприємств в 16 регіонах України та має закордонні виробничі активи в Нідерландах, на Балканах, а також дистрибуційний офіс в ОАЕ. МХП — найбільший виробник м’яса курятини в Європі. Холдинг входить до десятки найбільших агроекспортерів України за результатами 2018-2019 років.

Проєкт MHP Innovation Lab створений агрохолдингом МХП спільно з CASERS — платформою, що дозволяє представникам бізнесу проводити кейс-чемпіонати, онлайн хакатони та конкурси відкритих інновацій та залучати до вирішення студентів, випускників, галузевих фахівців та всіх охочих.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх