ALFA Smart Agro виводить на ринок 5 нових продуктів, вперше 2 з них – спеціалізовано для садів

2 декабря 2022 в 10:31

8176


У 2023 році компанія ALFA Smart Agro виводить на ринок України п’ять нових розробок, три з яких – новітні фунгіциди. Вперше компанія презентує агровиробникам два продукти, створені виключно для захисту садів. Вихід на ринок одразу п’ятьох нових препаратів – великий показник навіть для мирних часів.


ALFA Smart Agro розширює портфель продукції відповідно до стратегії розвитку і в повному обсязі реалізує усі проєкти, анонсовані ринку. Як найбільший в Україні виробник ЗЗР ми відіграємо важливу роль у забезпеченні аграріїв необхідними препаратами. Тому працюємо ефективно і не знижуємо обертів


говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Отже, у новому сезоні українські агровиробники зможуть застосувати:

Теламус

Перший в Україні фунгіцид для зернових на основі боскаліду, що відноситься до класу SDHI. До складу Теламусу входять три активних компоненти: боскалід + пропіконазол + піраклостробін. Дана розробка науковців ALFA Smart Agro забезпечує посилений контроль плямистостей листя, альтернаріозу, борошнистої роси. Важлива перевага Теламусу – пролонгований захист.

Релевант

Фунгіцид із бактерицидною дією, до складу якого входить продукт ферментації актиноміцетів, поєднаний з тіофанат-метилом та цимоксанілом. Це ексклюзивна комбінація, розроблена науковцями ALFA Smart Agro. Релевант ефективний за різних погодних умов, у т. ч. за дощової погоди, яка сприяє розповсюдженню бактеріозів. Препарат зареєстрований для захисту посівів соняшнику і сої.

Анелас

Перший фунгіцид компанії ALFA Smart Agro, створений спеціально для захисту яблуневих садів. Препаративна форма даної розробки – концентрат емульсії на
основі жирних кислот природного походження. У продукті поєднані міклобутаніл, 250 г/л та піраклостробін, 250 г/л. При цьому 90% крапель діючих речовин у робочому розчині мають розмір близько 4 мкм, що набагато менше ніж в багатьох подібних продуктах.

Лонгас

Інсекто-акарицид для захисту яблуневих садів, який контролює кліщів на всіх стадіях розвитку.

Альфа-Дикват Форте

Нове покоління популярного в Україні десиканту Альфа-Дикват із концентрацією диквату диброміду 300 г/л.

Сучасна агрономія потребує посиленої ефективності у захисті рослин, тому R&D департамент ALFA Smart Agro фокусується на пошуку інноваційних, ще більш ефективних рішень. Ми з’ясовуємо найсильніші сторони активних компонентів, розкриваємо їх повною мірою, створюємо максимально дієві комбінації, велику увагу приділяємо препаративним формам. Кожна нова розробка ALFA Smart Agro – це комплекс переваг, які отримують українські агровиробники

пояснює Сергій Кнечунас, керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

Препарати ALFA Smart Agro – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість розробок ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх