ALFA Smart Agro та Ощадбанк впроваджують програму кредитування аграріїв під 0,01% річних

21 октября 2022 в 10:40

5767

ALFA Smart Agro та Ощадбанк впроваджують програму кредитування аграріїв під 0,01% річних

Ощадбанк та ALFA Smart Agro розпочали співпрацю та запровадили кредити на купівлю засобів захисту рослин під 0,01% річних.


Ощадбанк та ALFA Smart Agro розпочинають співпрацю та впроваджують нову  програму кредитування агровиробників. За її умовами, аграрії мають можливість отримати кошти для купівлі продукції ALFA Smart Agro з мінімальною відсотковою ставкою. 

Партнерська програма Ощадбанку та ALFA Smart Agro вже діє.

  • Ставка кредитування становить від 0,01% річних.
  • Кожен учасник програми може залучити до 20 млн грн на купівлю засобів захисту рослин та мікродобрив;
  • Графік погашення кредиту складається індивідуально та є адаптованим до сезонності бізнесу. 

Окрім того, клієнти ALFA Smart Agro можуть отримати фінансування за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%” зі ставкою від 0%. У цьому випадку сума кредиту може становити до 60 млн грн. 

Залучення дешевих кредитних коштів — головний інструмент, який допомагає українським аграріям підтримувати виробничі процеси в умовах проблемного експорту сільськогосподарської продукції. А співпраця Ощадбанку та ALFA Smart Agro надає господарствам можливість вже зараз подбати про засоби захисту рослин для нового сезону.  

Щоб взяти участь у програмі, агровиробникам необхідно звернутися до найближчого відділення Ощадбанку. Детальну інформацію ви можете дізнатися за номером телефонної лінї для бізнес-клієнтів банку: 0 800 219 800.

ALFA Smart Agro — провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

У портфелі ALFA Smart Agro 83 продукти — інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість розробок ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів. 

За додатковою інформацією звертайтеся до піар-менеджера ALFA Smart Agro Наталії Терентьєвої – 0969943042, 0503152764, nataliia.terentieva@alfasmartagro.com.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх