Агровиробники Східної України зможуть розширити ринки збуту

26 февраля 2019 в 12:55

2659

Джерело фото: ipolitics.ca

Джерело фото: ipolitics.ca

Основне завдання нової b2b платформи допомогти підприємцям у Донецькій та Луганській областях розширювати ринки збуту попри порушені внаслідок конфлікту логістичні зв’язки.


20 лютого 2019 ГО Studena презентувала «Вервечку» — b2b-платформу, яка допомагає автоматизувати пошук постачальників та реалізаторів товарів у віддалених регіонах.

Платформа була створена для:

  • спрощення пошуку постачальників та товарів;
  • автоматичного опрацювання замовлення;
  • гнучкого формування замовлень та збуту продукції.

Платформа здійснює пошук товарів за географічним принципом. Власник торговельної точки може побачити на карті торговельні маршрути постачальників та обрати потрібного.

Система надсилає сповіщення про зміну статусу замовлення та час його доставки. Функції повідомлення про актуальні знижки та акції дозволяють постачальникам більш ефективно збувати залишки продукції, а замовникам — обирати необхідні їм товари за найкращою ціною.

Наразі у планах авторів проекту поступове розширення бази постачальників та товарних маршрутів перевізників в усіх регіонах України. Хоч Вервечка і створювалася як платформа для підприємців Луганської і Донецької області, але наразі вона відкрита для всієї України.

Про розробку IBM нової платформи на базі блокчейн та штучного інтелекту можна тут.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх