AGROSHOW Ukraine 2021. Всеукраїнський День Фермера

29 января 2021 в 16:30

4211

AGROSHOW Ukraine 2021. Всеукраїнський День Фермера

Свято Дня фермера та завершення посівної кампанії 2021 на AGROSHOW Ukraine 2021 в м. Черкаси 16-18 червня.


Українські Фермери неофіційно святкували День фермера впродовж 17 років, з дня прийняття закону про фермерське господарство. Свято стало офіційним в 2020 році, але масштабно фермерська спільнота його не святкувала ніколи.

Розвиток фермерства та робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села. Аграрії України годують нашу націю.

Гарно попрацювавши увесь рік, аграрій заслуговує на відпочинок та нагороди. Приходьте на AGROSHOW Ukraine 2021, де зберуться фермери з усієї України, щоб побачити та дізнатись про новинки в агро, отримати нагороди за сумлінну працю, знайти друзів-аграріїв з інших регіонів країни, поспілкуватись та гарно вперше відсвяткувати День Фермера!

AGROSHOW Ukraine — це місце, де щороку збираються партнери, провідні та нові компанії, друзі, які разом представляють більше 200 брендів. Виставка організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Тут відвідувачі можуть не тільки попрацювати, а й з усією сім’єю відпочити на різноманітних локаціях.

Цього року AGROSHOW Ukraine представляє:

  • HELLO FUTURE — експозиція інновацій;
  • Демо-площадка дронів;
  • AUTOSHOW — новинки авто від економ-класу до елітних з можливістю тест-драйву по полю та асфальту;
  • AGROSUN (експозиція альтернативної енергетики), де Ви ознайомитесь з новітніми технологіями, які допомагають заощадити кошти;     
  • Розважальні заходи для усієї родини та розіграші призів протягом 3 днів виставки.

На гостей AGROSHOW Ukraine 2021 чекають багато вражаючих та неймовірних заходів, щоб День Фермера залишився в пам’яті на увесь рік! 

Для реєстрації участі в конкурсах та розіграші цінних призів переходьте на сайт та заповнюйте форму! www.agroshow.com.ua

 

Контакти:

www.agroshow.com.ua

тел.: +38 (067) 556 42 66

hello.agroshow@gmail.com 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх