“Агросем”. Виведи агробізнес на новий рівень

4 октября 2021 в 15:05

1742

“Агросем”. Виведи агробізнес на новий рівень

Аграрії потребують інноваційних комплексних рішень. Сьогодні компанія “Агросем” завдяки експертизі та топовим продуктам допомагає українським аграріям вивести бізнес на новий рівень. Адже вони постійно розвиваються і змінюють підходи до розв’язання проблем аграріїв.


“Агросем” є одним з провідних дистриб’юторів на аграрному ринку України та завдяки своїй діяльності впроваджує передовий світовий досвід в галузі аграрних технологій, насіння сільськогосподарських культур, мінеральних добрив, техніки. Представлена практично у всіх регіонах України, розвивається та поглиблює якість підтримки сільгоспвиробників, надає професійний агрономічний супровід.

Нещодавно "Агросем провела ребрендинг і випустила новий відеоролик. Вони змінилися.

Чому знадобився новий бренд?

Кожне українське господарство є унікальним і не існує універсальних рішень для всіх. Однак сьогодні компанія Агросем пропонує тільки індивідуальний підхід до кожного бізнесу. Вони врахували актуальні проблеми українських аграріїв. 

"Агросем відштовхнулася від актуальних потреб українських аграріїв. Фермери потребують комплексних аграрних рішень вже зараз. Сьогодні для успіху в агробізнесі необхідно не лише враховувати безліч факторів, які можуть вплинути на результат, а й постійно моніторити нові можливості, слідкувати за інноваціями, тестувати нове обладнання тощо. На це треба витрачати багато енергії та часу. Ми можемо та готові надати аграрію комплексні рішення, власну експертизу. Новий бренд "Агросем - саме про це.

Які зміни на ринку та всередині компанії спонукали до змін?

Стрімкий розвиток ринку, необхідність шукати нові рішення та підходи постійно спонукають розвиватися, рухатися вперед! 

Вони працюють з найкращими світовими й українськими виробниками насіння врожайних сортів та гібридів культур, мінеральних добрив для стимуляції росту та покращення якості продукції. Пропонують широкий вибір високоякісної сільськогосподарської техніки від провідних світових компаній, що оптимізує роботу та зменшує витрати аграріїв. Допомагають підібрати та впровадити технологічні рішення для підвищення продуктивності бізнесу та збільшення періоду роботи техніки.

Відповідно "Агросем” змінюється, щоб стати кращою для Вас, аграріїв.

Які цінності новий бренд транслює?

Персоналізовані рішення для кожного конкретного поля – принцип роботи "Агросем, провідного дистриб'ютора на агроринку України. Успіх українського аграрія – це їх перемога! Адже кожне господарство в Україні є унікальним і не існує універсальних рішень для всіх. Саме тому компанія Агросем переорієнтувалася, виключно, на індивідуальний підхід до кожного бізнесу. Амбіції українського аграрія ростуть, а вони допоможуть задовольнити їх.

Головна цінність "Агросем – команда експертів, які допоможуть швидко та влучно обрати те, що потрібно саме Вам. Вони працюють для того, щоб їхні клієнти досягли успіху на власному полі!

Які нові переваги для аграріїв виникнуть?

  • Аграрій отримає власного агрокоуча, експерта, що надасть персоналізовані аграрні рішення саме для його поля та господарства;
  • "Агросем прагне, щоб їхні клієнти досягали успіху і підбере для аграрія найбільш влучні рішення;
  • Тільки індивідуальний підхід, адже не існує універсальних рішень для кожного.

 

Пропонуємо подивитися перший рекламний ролик оновленої компанії "Агросем", який зробила агенція Fedoriv. Вони обрали формат майже прямої трансляція зі спортивної арени, і можна навіть почути настанови тренера в роздягальні. У рекламі вдало обігруються аграрні терміни “пахати на полі”, “поле для росту”. Коуч символізує сам "Агросем, який не тільки формує команду (постачає агропродукцію та техніку), а й розробляє стратегії (персоналізоване рішення для кожного окремого поля) для перемог у матчах (вищі показники, більші врожаї, успіхи в бізнесі).

Він вартий Вашої уваги! 

 

Переглянути рекламний відеоролик та інші відео можете на YouTobe-каналі

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх