Agroportех.Bio ― мобільний додаток для збуту продукції агровиробниками за межами країни

7 мая 2019 в 17:40

2394

Agroportех.Bio ― мобільний додаток для збуту продукції агровиробниками за межами країни

Мобільне рішення презентували на світовому конкурсі стартапів у Швейцарії. Завдяки простому функціоналу, користувачі можуть швидко та ефективно купувати та продавати різні сільськогосподарські продукти.


Додаток оснащений платформою B2B маркетплейс. Завдяки перевіреним операторам, система гарантує прямий доступ до ринку органічних продуктів без посередників. Agroportех.Bio дає користувачам можливість переглядати актуальні запити та пропозиції будь-якою мовою, незалежно від місця проживання. Сьогодні сервіс доступний у 35 країнах світу.

Щоб увійти в систему, агровиробникам потрібно заповнити реєстраційну форму та завантажити свій органічний сертифікат. Після верифікації товари зі списку сертифіката автоматично покажуться в профілі та стануть доступними для продажу. Фермер отримує push-повідомлення із запитами тільки на товари зі списку свого сертифіката.

Для покупця створили іншу форму реєстрації. Він не завантажує сертифікат, а лише визначає перелік пріоритетних товарів. Ця опція дає можливість отримувати повідомлення з пропозиціями від агровиробників. Обидві сторони отримують прямі контакти після підтвердження угоди. Функціонал мобільного додатку дозволяє залишити оцінку та відгук.

Це перший український стартап, який представив своє рішення на міжнародному конкурсі Seedstars Global Summit у Швейцарії. Журі Seedstars World позитивно відгукувались про мобільний додаток Agroportех.Bio та зазначили, що вже давно чекали від України подібних інновацій. Планується представлення додатку в Туреччині, а восени у Великобританії.

В Україні мобільний додаток Agroportех.Bio буде представлений на AGROPORT SOUTH KHERSON 2019, що відбудеться 18-20 липня у Херсоні.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх