AGROPORT-2020 відкриває регіональний клуб для фермерів

27 января 2020 в 14:00

2056

AGROPORT-2020 відкриває регіональний клуб для фермерів

27 лютого стартує щорічний міжнародний форум з розвитку фермерства Agroport West Lviv 2020, який об’єднує кращі практики на Заході, Сході та Півдні країни.


Створення регіонального клубу та сам клубний формат оновленого заходу AGROPORT дозволять забезпечити тісну та більш ефективну комунікацію серед фермерів як в день заходу, так і за його межами. 

Сьогодні організовуємо зустріч потенційних членів клубу. Його робота базуватиметься на принципах детінізації агровиробництва, комунікації на регіональному, національному та міжнародному рівні.

Члени клубу матимуть доступ до новітніх агротехнологій, конкурентоспроможного ринку, створення доданої вартості та багато іншого,

розповіла Юлія Шопська, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Бізнес-екосистема

Регіональний клуб розпочне роботу під назвою “Кращі аграрні практики Львівщини” (КАП) та стане своєрідною регіональною бізнес-екосистемою, яка включатиме постачальників, дистриб'юторів, замовників, державні установи. 

Таким чином організатори планують створити єдине інформаційне вікно, яке забезпечить координацію зусиль, а отже — додаткову цінність для фермерів та влади. 

Учасники екосистеми братимуть участь у постачанні конкретного товару чи послуги шляхом конкуренції та співпраці. Ідея полягає в тому, що кожен впливає і піддається впливу з боку інших, створюючи відносини, що постійно розвиваються. У цих відносинах всі повинні бути гнучким і пристосованими, щоб вижити — як у біологічній екосистемі.

Стратегічна сесія — AGROPORT WEST LVIV 2020

Цьогоріч вона триватиме один день та матиме насичену програму. Форум включатиме безпосередньо бізнес-платформу із демо-зоною, комунікаційну платформу для стратегічних сесій та обговорень, зал для індивідуальних зустрічей і перемовин.

AGROPORT Awards

Також передбачене нагородження у рамках “AGROPORT Awards” — першої в Україні незалежної премії за реальними показниками бізнес-репутації регіональних виробників.

Окрім того, 20 січня в рамках форуму розпочався конкурс “Розмалюй майбутнє у власні кольори”. Роботи школярів, які взяли у ньому участь, винесуть на всеукраїнське голосування. За його результатами десятеро переможців отримають нагороди на одному із заходів AGROPORT.

Загалом AGROPORT у цьому році планує охопити близько 13 областей, зустрічі в рамках цієї події триватимуть практично до кінця року і принесуть немало користі для розвитку регіонального виробництва.

Більше про захід за посиланням

Дата проведення: 27 лютого 2020 з 12:00-21.00

Місце проведення: Львів, Україна; Музейно-культурний центр пивної історії “Львіварня”.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх