“Агрокосмонавти”: політ нормальний

20 февраля 2023 в 16:50

7169

“Агрокосмонавти”: політ нормальний

2 лютого у місті Вінниця відбулася зимова конференція з точного землеробства “Агрокосмонавти”, яку ми організували спільно з ФГ Flora A.A., компанією Frendt.


Учасниками заходу стали близько 300 аграріїв та представників компаній, які працюють у різних сферах сільського господарства, на ринку засобів для точного землеробства, дистанційного зондування та GPS-моніторингу. 

Цьогоріч понад 20 українських агроекспертів розповіли й продемонстрували практичну і теоретичну складову ефективних технологій по трьом культурам — кукурудза, соняшник і буряк. Обговорили останні тренди, інноваційні технології, які реально збільшують дохід аграріїв, оптимізують витрати, підвищують ефективність ведення бізнесу. 

Партнерами конференції стали: STEFES, EKIPAGRO, BEDNAR, Syngenta, OKKO GROUP, Titan Machinery, KWS, Агрохімічні технології, БТУ-Центр, ТОВ “НВП “Агро Ритм”, Українська вагова компанія, ТОВ “Агро Форте”, Укрпромінвест Агро, Farmet.

Космічна кукурудза

Перший блок розпочав власник ФГ Flora A.A. Андрій Капріца. Він розповів про свій досвід вирощування кукурудзи з чіткою економікою, перевагами і недоліками. Після чого надав слово іншим експертам, які поділилися знаннями з аудиторією щодо захисту рослини у 2023 році, який обробіток ґрунту краще обрати, у чому запорука її прибутковості вирощування, яке повинно бути живлення та інноваційні агротехнологічні рішення, про переваги сучасних цифрових агрономічних технологій у мережі фермерів, а також продемонстрували практичні результати застосування точного землеробства для космічних аграріїв. 

Астросоняшник

Фахівці розпочали даний блок відразу з найголовнішого — яка повинна бути ефективна передпосівна підготовка ґрунту, щоб отримати рівномірні сходи, а також поділилися секретами правильного обробітку земельної ділянки під соняшник. Крім того, експерти у своїх доповідях озвучили практичні поради як зекономити на насінні соняшнику без шкоди для результату та які біопрепарати краще обирати в умовах дефіциту та космічної вартості добрив. Звісно, не обійшлося без інноваційних підходів у застосуванні нових гібридів соняшнику, його захисту цьогоріч. І заключний етап вирощування даної культури — це як змінюються витрати та врожаї із і без використання точного землеробства на господарстві з чіткою економікою. 

Сузір’я цукрового буряку

В рамках даного блоку експерти розповіли про  переваги та недоліки зміни технології обробітку ґрунту під дану культуру, а представники селекційної компанії поділилися досягненими результатами. Предметно розібрали захист рослини, агроекономіку та нюанси застосування точного землеробства. Також аграріям представили програму партнерства та сервіси програми “Цукровий буряк — вибір розумних”.   

Представники аграрної сфери мали можливість познайомитися з дослідженнями та дослідами точного землеробства, які збільшують врожай, оптимізуючи витрати по трьом культурам. 

Крім того, експерти підрахували економіку по кожній з них: завдяки використанню інноваційних підходів та елементів точного землеробства на гектарі кукурудзи можна зекономити $214 і $172 — якщо аграрій ще не готовий застосовувати ТЗ, на гектарі соняшнику — $170  без ТЗ, із застосуванням ТЗ  — $42 і в цілому сумарний економічний ефект — економія  $200/га. Щодо цукрового буряку, то експерти дійшли висновку, що отримується астрономічна сума на кожному з етапів.

Відвідувачі отримали не лише теоретичні, але й практичні знання, які потім можуть застосовувати на власних господарствах.

AGGEEK — команда журналістів, редакторів та дизайнерів, які роблять корисний, сучасний, цікавий та просто гарний контент про сільське господарство, а також професійно організують ваш захід. 

Фото з конференції можна знайти за посиланням.  

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх