АгроКомплекс 2019: найкращі технології для точного землеробства та смарт-рішення для агробізнесу

25 октября 2019 в 10:20

2450

АгроКомплекс 2019: найкращі технології для точного землеробства та смарт-рішення для агробізнесу

АгроКомплекс 2019 представить масштабну інтерактивну експозицію технологій точного землеробства та смарт-рішень для агробізнесу. Більше 30 компаній будуть об’єднані під спільною назвою IT-Corner 2019.


Вперше на одній локації представлять понад 40 вітчизняних та міжнародних брендів цифрових технологій від 33 учасників експозиції. Така концентрація інновацій стане потужною платформою для популяризації передових технологій  та інноваційного розвитку агробізнесу України.

Як інтерактивний майданчик IT-Сorner 2019 включає:

  • виставкову експозицію в форматі open-space локації та ексклюзивних стендів;
  • “алею стартапів” на якій будуть представлені інноваційні технології від національних розробників-початківців;
  • триденну програму бізнес-заходів, що проходитимуть на конференц-зоні в центрі виставкової експозиції;
  • інтерактивну зону віртуальної реальності, де на відвідувачів чекають віртуальні екскурсії в поля та на виробничі бази господарств. VR-зона підготовлена компанією DroneUA, головним бізнес-партнером події.

Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитися з новинками від компаній Agrocontrol,  AgroDealPRO, AgroOnline, Aggeek, Anteniti, Bitrek, EOS, DJI, DroneUA, F12A, IT Grand, MeteoFarm, METOS UA, Overseer, Precision Agritech,Precision Planting,  Soft.Farm, System Solutions, Trimble, Zemlerob UA, АгроМетр, Аналіт системс, Грінвал, Завод Елеваторного Обладнання, Ландтех, Мультикоптер, Обрії софту, РКС Телеметрія, Транс Контроль Сервіс.

Алея стартапів:  MiniSoft, PreAgri, QRSmarty, SpaceUA, Украеросервіс.

VIP-учасником IT-Сorner 2019 стане компанія DJI (світовий виробник дронів), яка вперше братиме участь в міжнародній виставці на ринку України. Презентація компанії відбудеться за допомоги DroneUA, офіційного імпортера та дистриб’ютора DJI в Україні.

Головною особливістю IT-Corner 2019 стане забудова експозиції в форматі open-space, що забезпечить повне занурення відвідачів в технологічні інновації.  Відсутність "кордонів" між компаніями сприяє формуванню розуміння взаємодоповнення та інтеграції цифрових технологій від різних розробників.

Тож, не пропустіть можливості зануритися в світ іт-агро-технологій та замовте безкоштовний вхідний квиток вже зараз. До зустрічі на IT-Corner 2019!

Замовити безкоштовний вхідний квиток можна тут.  

Дата: 29-31 жовтня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх