Агродіджитал бум на АгроКомплекс-2019

20 июня 2019 в 15:40

2403

Агродіджитал бум на АгроКомплекс-2019

Організатори міжнародної виставки "АгроКомплекс 2019" анонсують масштабну спеціалізовану експозицію діджитал-технологій в агробізнесі, яка стане найбільшим презентаційним майданчиком технологій точного землеробства в Україні.


Спецпроект IT-Corner ("ІТ-кут") покликаний комплексно презентувати цифрові технології та smart-рішення, які використовуються в агробізнесі. Організатори зазначають, що такої концентрації ІТ-агро-компаній ще не було представлено на жодній із виставкових подій.

Восени 2018 ми вперше представили експозицію цифрових технологій в форматі open-space на міжнародній виставці "ІнтерАГРО". Компанії-учасниці, які підтримали ідею "відкритого простору", були розміщенні на спільній локації. Це дало змогу відвідувачам повністю "зануритися" в атмосферу діджитал-процесів. Поряд із open-space локацією були представлені й компанії з ексклюзивними стендами. Завдяки чіткій спеціалізації експозиції учасники отримали високу відвідуваність цільовою аудиторією

коментує Руслана Бондаренко, координатор проекту IT-Corner.

Цього року експозиція ІТ-Corner 2019 значно розшириться. Поряд із open-space локацією та ексклюзивними стендами, організатори готують інтерактивний презентаційний блок, в якому протягом трьох днів проходитимуть майстер-класи, виступити експертів та унікальні активності, які поки тримають в таємниці.

Ще одним ноу-хау стане "Алея стартапів", на якій будуть представлені програмні продукти та технологічні рішення українських розробників-початківців.

"Алея стартапів" – це майданчик, де молоді бренди можуть заявити про себе. До того ж не лише на ринку України, а й на міжнародній арені. Три дні серед лідерів ринку та аграріїв (а їх на минулій виставці було 18 тисяч!) для кожного із учасників стануть своєрідним трампліном.

Це вже перевірено досвідом. Щороку на виставки приходять компанії-початківці. І від виставки до виставки ми спостерігаємо, як вони зростають, розширюють ринки збуту. Яскравим прикладом є компанія DroneUA: вперше участь з кількома екземплярами брали в 2015, а зараз – лідери ринку і вдруге виступають головним бізнес-партнером IT-Corner. Це надихає! До того ж, вітчизняні ІТ-сектор та агробізнес зараз знаходяться під пильною увагою міжнародної спільноти. Це факт, який відриває шалені можливості для майбутнього бізнес-партнерства,

ділиться емоціями Руслана Бондаренко.

На сьогодні участь в ІТ-Corner 2019 уже підтвердили компанії  AgroOnline, Агроконтроль, Bitrek, DroneUA, Trimble, SystemNET,  Метос Україна.  Враховуючи, що до початку IT-Corner ще майже півроку, можна запевнити, що подія стане однією з must visit агроосені 2019.

Тому вже зараз резервуйте в своїх гугл-календарях 29-31 жовтня та відвідайте IT-Corner 2019, який традиційно відбудеться в Міжнародному виставковому центрі, м. Київ.

А ми на правах головного інформаційного партнера триматимемо вас вкурсі новин події!

Дата: 29-31 жовтня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх