Agrichain Land — система управління земельним банком

16 октября 2020 в 20:00

2735

Agrichain Land — система управління земельним банком

Компанія Agrichain повідомила про випуск оновлення Agrichain Land - ІТ-системи з управління земельним банком агрокомпаній.


Рішення дозволяє закрити головні проблеми в управлінні земельним банком, з якими стикаються всі аграрії України: недостовірність та неповнота історичних даних; відмінності в площі ділянок та полів, орендованих і оброблюваних підприємством; людський фактор в процесі модерації відносин з пайовиками та ін.

Відзначається, що в останньому оновленні Agrichain Land були додані “шари користувачів”, що помітно підсилило продукт в частині інструментів по візуалізації даних на карті.

Тепер користувачі системи мають великий інструментарій для створення довільної кількості шарів  та відображення цієї інформації на карті.

Зокрема, з'явилася можливість наносити на карту стаціонарні об'єкти на поле, такі як: лінії електропередач, хаотично створені дорожні з'єднання, застарілі іригаційні системи; виділяти на карті санітарні зони, землі водного фонду, поля конкурентів; наносити на карту елеватори, заводи та інші важливі об'єкти.

У розділі управління шарами користувачів є можливість завантажити готові контури нових об'єктів із зовнішніх файлів або намалювати шари вручну.

Завдяки останнім удосконаленням ІТ-системи управління земельним банком AgriChain Land з`явилась можливість отримати повну цифровізацію земельного банку в одній системі, а також власну інтерактивну кадастрову карту та аудит даних 24/7. При цьому в AgriChain Land існує система менеджменту завдань фахівців та присутня велика кількість аналітичних звітів по земельному банку.

Напередодні відкриття ринку землі кожен квадратний метр земельного банку повинен бути чітко відображений, впорядкований та проінспектований. Це дозволить агровиробникам не тільки не втратити їх земельний банк в майбутньому, а й заощадити гроші на землекористуванні вже зараз.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх