AgriAnalytica виборола перемогу у конкурсі “Цифрова досконалість у сільському господарстві Європи та Центральної Азії”

29 сентября 2021 в 11:00

1576

AgriAnalytica виборола перемогу у конкурсі “Цифрова досконалість у сільському господарстві Європи та Центральної Азії”

AgriAnalytica стала переможцем конкурсу “Цифрова досконалість у сільському господарстві Європи та Центральної Азії”, який проводили FAO (Продовольча та Сільськогосподарська організація ООН) та ITU - потужна масштабована інноваційна цифрова екосистема, що сприяє цифровій трансформації аграрного сектору.


Церемонія нагородження відбулася в рамках Регіонального інноваційного форуму, який розпочався у листопаді 2020 року. Церемонія стала останнім етапом регіонального конкурсу ITU та ФАО на тему "Цифрова досконалість у сільському господарстві Європи та Центральної Азії".

Зі 192 рішень, що надіслали розробники, лише 171 відповідали критеріям участі у регіональному конкурсі. В результаті процесу оцінювання було відібрано 28 інноваційних рішень для участі у фінальній частині конкурсу. 

Ця перемога стала результатом наполегливої праці всієї нашої міжнародної команди та потужної підтримки наших партнерів. Це визнання дає нам новий стимул працювати ще наполегливіше, будувати ще масштабніші плани з глобального розвитку агрофінансової екосистеми, що буде покладена в основу цифрового екосистемного банку для агросектору,

пише AgriAnalytica на своїй сторінці у фейсбуці.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх