Аграрні компанії які призупинили бізнес в росії

13 марта 2022 в 01:00

3569

Аграрні компанії які призупинили бізнес в росії

Все більше компаній-виробників сільськогосподарської техніки відмовляються працювати з російськими агровиробниками. Це компанії зі світовим ім’ям і репутацією кращих в галузі, які своїм прикладом показують відношення цивілізованого світу до злочинів країни-агресора.


Ми оновлюємо список, бо до переліку компаній, які ставлять загальнолюдські цінності вище заробітку приєднуються нові й нові бренди. 

5 березня про зупинку постачання техніки та запчастин в росію повідомила американська компанія Great Plains — виробник сівалок, обприскувачів,  систем ґрунтообробітку та внесення добрив.

Єдність в питанні співпраці з росією проявили всі найбільші бренди виробники систем точного землеробства: Ag Leader, Trimble, Raven (пішов з ринку як бренд корпорації CNH, частиною якої став у 2021 році).

У заяві компанії Ag Leader від 11 березня йдеться.

У зв'язку з трагічним розвитком ситуації всі продажі продукції, послуг та програмного забезпечення Ag Leader до Росії та Білорусі призупинені.

Trimble пішли з російського ринку ще раніше, 7 березня. 

Trimble рішуче засуджує неспровоковане вторгнення російського уряду в Україну. З минулого тижня ми припинили продавати наші продукти та послуги в Росії та Білорусі.

Тимчасово призупинила постачання всіх механізмів та запчастин (включно з компонентами та вузлами) корпорація CNH (бренди Raven,  Case IH, New Holland).

Також серед найбільших гравців пішли з російського ринку AGCO та John Deere.

Корпорація AGCO (бренди Fendt, Massey Ferguson, Valtra) призупинила всі постачання до росії, та виділила $100 тис для підтримки українських сімей, що постраждали внаслідок війни.

Компанія John Deere призупинила поставки машин до росії, а згодом і до Білорусі, та зачинила власні заводи розташовані в країні.

Компанія PÖTTINGER — виробник причіпної кормозаготівельної, посівної техніки та систем ґрунтообробітку, об’явила про зупинку роботи з росією 9 березня. 

Слава Україні! Хочемо повідомити офіційну інформацію, що наш завод PÖTTINGER припинив постачання техніки на територію РФ.

з заяви компанії в соцмережі facebook.

Німецька компанія Amazone Werke, один з найбільших виробників сільськогосподарської та комунальної техніки, також припинили постачання техніки та комплектуючих в росію та Білорусь. 

17 березня про підтримку України та припинення поставок власної техніки в росію оголосила компанія Väderstad AB. Компанія зупинила розміщення замовлень на нові машини з території росії й працює над скасуванням вже існучих замовлень дилерів та фермерів з країни-агресора.

З росії йдуть не тільки компанії, але й скасовуються заходи, що були заплановані раніше. Так було скасовано Всесвітній конкурс оранки 2022. Це вже 67-й конкурс, який у серпні мав відбутися в росії. 3 березня на засіданні організації було вирішено не проводити захід. У дописі в соціальних мережах дії росії було названо вторгненням та "явним порушенням міжнародного права".

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх