AGGEEK Здобутки: редакція отримала два гранти від міжнародних фондів

14 ноября 2023 в 16:00

3687

Фото: precisionag

Фото: precisionag

Аграрне видання Aggeek отримало два гранти, спрямовані на підтримку та розвиток редакційної діяльності в умовах воєнного конфлікту.


Нещодавно Aggeek отримав два важливі гранти, які зміцнюють нашу редакційну роботу та допомагають у подоланні викликів, пов'язаних із сучасними реаліями в Україні. Це ще один крок вперед для нас у забезпеченні надійної та об'єктивної інформації для сільгоспвиробників та всього агросектору.

Перший грант від Лабораторії журналістики суспільного інтересу спрямований на підтримку українських журналістів та медіа в умовах війни. Завдяки цьому фінансуванню редакція Aggeek планує реалізувати додаткові відрядження в межах України для створення спеціальних матеріалів, впровадити сучасні інструменти, що полегшують створення якісного та оперативного контенту, а також покращити робочі процеси та вдосконалення технічну інфраструктуру. 

Другий грант у рамках програми “Voices of Ukraine” призначений для розвитку редакторської діяльності та покращення якості медійного контенту за допомогою технічного забезпечення. Наше видання працює над реалізацією масштабування через спеціалізовані матеріали, вебінари та інші формати, щоб забезпечити аграріям необхідну інформацію та ресурси для ефективного ведення господарства в складних умовах сьогодення.

Отримання обох грантів свідчить про визнання роботи Aggeek та підтверджує нашу здатність адаптуватися до складних умов, продовжувати слугувати як надійне джерело інформації для аграріїв навіть в умовах викликів та труднощів. Дана підтримка є важливим кроком у зміцненні нашої редакції, і ми вдячні за підтримку наших читачів та партнерів. Отже, і надалі будемо працювати на благо розвитку агросектору та надання якісної інформації.

Крім того, наразі Aggeek також реалізує грант від USAID, у рамках якого показуємо аграріям шляхи забезпечення виробничих процесів необхідними ТМЦ, варіанти доступу до фінансів та демонструємо можливості збільшення ефективності виробництва за допомогою інноваційних технологій.

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх