Aggeek Help. Новий напрямок залучення інвестицій в український агробізнес

6 мая 2022 в 13:00

4250

Aggeek Help. Новий напрямок залучення інвестицій в український агробізнес

З середини березня українським аграріям доступні кредити під посівну через програми державної допомоги (5-7-9 та держгарантії 80%). Та в більшості випадків господарству постраждалому від російської агресії неможливо задовольнити вимоги банків.


Яке кредитування сьогодні потрібне аграріям?

Інвестиції в сільськогосподарське виробництво повинні забезпечувати аграрія обіговими коштами для відновлення операційної діяльності (на придбання техніки, матеріалів тощо) при цьому не покладаючи на господарство всі ризики, актуальні під час війни. 

Кредити для аграріїв сьогодні повинні бути:

а) довгострокові (5-10 років);

б) дешеві (з низькою відсотковою ставкою);

в) з мінімальною участю підприємця (малий аванс);

г) покладати ризик втрати техніки на фінансового партнера (щоб підприємець не був зобов’язаний розраховуватися з кредитором, якщо втрата техніки станеться через воєнні дії).

Як створити такий продукт? 

Всередині країни можливості залучення інвестицій на жаль обмежені. Кращий вихід — залучення коштів західних фондів та організацій.

У західних країн є досвід створення довгострокових програм фінансування, але для цього треба сформулювати конкретні потреби українських агровиробників. Західні партнери повинні розуміти чого саме потребує український агробізнес для відновлення роботи та, зрештою, забезпечення Світу сільгосппродукцією.

Щоб допомогти в створенні Програми, та налагодженні контакту з західними партнерами, треба поділитись власним досвідом та розповісти про складнощі з якими ви зіштовхнулись через війну:

Якщо ваше підприємство постраждало і ви потребуєте допомоги заповність, будь ласка форму.

 

“ЕСКА Капітал” уже працює над програмою фінансування, над якою працюватимуть спеціалісти спільно з іноземними фондами та європейськими банками. 

Щоб допомогти в створенні Програми, та налагодженні контакту з західними партнерами, треба поділитись власним досвідом та розповісти про складнощі з якими ви зіштовхнулись через війну, заповнивши форму

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх