Aggeek допомагає фермерам: історія успіху Оксани Лукіянчук, яка отримала грант на олійницю

14 марта в 17:25

3853

Aggeek допомагає фермерам: історія успіху Оксани Лукіянчук, яка отримала грант на олійницю

Завдяки онлайн-мітапам аграрного медіа Aggeek блогерка, фермерка, директорка ФГ “Клаптик Степу” Оксана Лукіянчук отримала грант на олійницю.


Оксана Лукіянчук — агроном за освітою і покликанням, фермерка, власниця ФГ “Клаптик Степу”, експертка-практик у агро, аграрна блогерка, засновниця ювелірного бренду “Агрора” і співзасновниця компанії Growex — найбільшої агрономічної платформи, яка вже 6 років допомогає годувати світ.

Оксана Лукіянчук, власниця ФГ “Клаптик Степу”

Але Оксана не зупиняється лише на цьому, адже її амбітність і енергія не мають меж. У перший рік роботи свого фермерського господарства “Клаптик Степу” вона вирощувала соняшник і ще тоді порахувала, що здавати його у сирому вигляді не вигідно. Тож вирішила зробити переробку. Відповідно виникла ідея побудувати власну олійню і запустити лінію.

Усе було готово, щоб продовжити розвивати свій бізнес і розширити його вплив на ринок, крім грошей. Оксана разом з чоловіком Богданом Лукіянчуком, який був учасником мінісеріалу від Aggeek Money "Що по грантах?", вирішили взяти участь у онлайн-мітапі від аграрного медіа Aggeek, який присвячений можливостям отримання грантів на будівництво олійниць. Під час вебінару вони отримали важливу інформацію про типові помилки при подачі заявок, як запобігти відмові, а також дізналися про те, як правильно підготувати бізнес-план і всі необхідні документи для успішного отримання гранту. І вже остаточно ухвалили рішення, що пора цим зайнятися. Їм назначили співбесіду по грантову фінансуванню і вони її успішно пройшли. Після чого через 10 днів, у грудні 2023 року заявку було схвалено і ФГ “Клаптик Степу” отримало грант.

Завдяки знанням, отриманим з онлайн-мітапу від Aggeek, вони були впевнені в правильності своєї стратегії та готовності до реалізації проекту. Це стало не лише підтвердженням вагомості їх ідеї, а й початком нового етапу в бізнесі. 

Нині вони пройшли всі перевірки, запустили олійню та почали продавати крафтову олію під власним брендом “Дари Степу”, яку вже можна замовляти по сезону — соняшниковий фреш та горіхову олію. До того ж найближчим часом вже планують подавати заявку на наступний грант для свого господарства. 

 

Продукція ФГ “Клаптик Степу” — ”Дари Степу”

Запуск олійниці став не лише ще одним досягненням у її кар'єрі, а й важливим внеском у розвиток сільського господарства та місцевої економіки. Цей приклад показує, що знання, наполегливість та підтримка можуть перетворити мрії у реальність та принести користь не лише самому бізнесу, а й суспільству в цілому.

Оксана Лукіянчук та її продукція “Дари Степу”

Оксана Лукіянчук — жінка, яка не боїться викликів та завжди йде вперед, прагнучи до нових вершин і досягнень. Її історія — це приклад для багатьох жінок, як одночасно розвивати бізнес, принести користь суспільству і реалізувати власні мрії.

Матеріал створено за підтримки USAID AGRO, що виконується компанією Chemonics Україна.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх