AgBot — наземний робот-обприскувач для саду від Hol Spraying Systems

27 октября 2021 в 11:00

3314

AgBot — наземний робот-обприскувач для саду від Hol Spraying Systems

10 нових роботів AgBot розпочнуть роботу в 2022 році. Роботизований обприскувач для саду — готовий до пілотного використання.


Компанія Hol Spraying Systems розробила автономний обприскувач для саду AgBot, який також може виконувати прополку рослин та внесення добрив. У 2022 році планується ввести в експлуатацію 10 роботів.

AgBot — це триколісний автономний робот оснащений обладнанням для захисту рослин. Він має бак на 2000 літрів, вентилятор з електричним приводом, 16 форсунок (по 8 з кожного боку) з насадками (на вибір). Машина також оснащена блоком керування HSS, включаючи модуль GPS та HSS ISA. Використовуючи причіпне обладнання робот також здатен боротися з бур’янами та вносити рідку підгодівлю. AgBot можна використовувати для зрізання та подрібнення обрізок, доступна функція безпілотної заправки баку. 

Швидкість розпилення — 150 літрів/хв на кожну сторону. Додатковий резервуар об'ємом 120 літрів і дозуючий насос Dosatron використовуються для впорскування агента в розпилювач. Для посіву передбачена функція приєднання пальцевої сівалки (діаметр 55 см, 2 комплекти роликових п’ят діаметром дисків 380 мм).

Про інший наземний дрон-обприскувач для саду XAG R150 читайте в нашому матеріалі: Робототехніка в рослинництві. Наземні і повітряні дрони, рішення популярні в Україні.

Матеріал підготовлений за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх