$5 млн для створення вертикальної ферми у найдорожчому районі Лондона

24 октября 2019 в 15:15

2433

Джерело фото: Vertical Future

Джерело фото: Vertical Future

У лондонському районі Мейфер поруч із престижними ресторанами, бутіками і хедж-фондами, наступної весни буде знаходитись і вертикальна ферма Vertical Future.


Цьогоріч лондонська компанія Vertical Future планує додатково зібрати $5 млн до свого капіталу. Інвестиційний раунд очолила компанія Earthworm, яка внесна найбільшу cуму за підтримки Acceleris Capital. До фінансування компанії також долучились інвестори Amberley Advisory та Gateley

Vertical Future — сімейна технологічна компанія, мета якої створити більш стійку систему міського виробництва та постачання харчових продуктів. Два виробничі майданчики знаходяться у Лондоні.

Додаткове фінансування допоможе підтримати першу фазу довгострокової стратегії зростання Vertical Future. В результаті успішного проведення інвестиційного раунду, компанія зможе у 25 разів збільшить виробництво сільгосппродукції. Це сприятиме розвитку двох нових заводів з етичного виробництва у  районах Хакні та Мейфері.

Збір коштів значно збільшить обсяги виробництва, що дозволить компанії у 10 разів покращити поставки власної продукції до ресторанів та розширити прямий бізнес для потенційних клієнтів під брендом MiniCrops

Джерело: AgFunder News

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх