11 найкращих рішень для точного землеробства на Future Farm Technology Expo

22 ноября 2019 в 12:40

2946

У виставці Future Farm Technology Expo взяли участь аграрії та провідні британські IT-компанії. Серед представлених технологій журналісти Farmers Weekly виокремили 11 найкращих для точного землеробства.


Future Farm Technology Expo — одна з найбільших виставок агротехнологій Великобританії. На заході понад 2 тис. фермерів ознайомились із сучасними технологіями та новими підходами ведення господарства. 

Crop4Sight

Crop4Sight — компанія, яка розробила мобільний додаток для агровиробників картоплі. Їхній застосунок прогнозує врожайність та видає показники для окремих сортів, що дозволяє краще оцінювати посіви та приймати ефективні рішення.

Переваги Crop4Sight розповсюджуються і на ланцюг поставок, оскільки пакувальники та переробники можуть контролювати ймовірні обсяги продукції конкретних сортів у своєму портфоліо. Це дозволяє їм реагувати на дефіцит або надмірне постачання певного виду картоплі та відповідно ефективніше управляти потребами клієнтів.

Drone AG

Для аналізу посівів розробники Drone AG продемонстрували інший тип мобільного рішення Skippy Scout.  За допомогою штучного інтелекту додаток автоматизує збір інформації дроном у реальному часі. 

Для активізації додатку агровиробнику потрібно обрати поле, вказати маршрут та розділити його на кілька частин. Під час агромоніторингу дрон робить фотографії врожаю та надсилає користувачу всі зображення після закінчення обльоту кожного визначеного напрямку.

Fotenix

Компанія запропонувала альтернативне рішення для аналізу посівів. Fotenix проводить діагностику рослин за допомогою сучасних мультиспектральних камер, які моніторять культуру та видають дані в реальному часі. Виробники можуть виявити на старті симптоми захворювань та дефіцит поживних речовин у рослині.

Glas Data

Команда Glas Data розробила хмарне рішення для візуалізації та збереження даних. Інженери компанії створили FarmHand — мобільний додаток, в якому агровиробник може вводити або збирати дані, проводити бенчмаркінг та отримувати доступ до останніх сільськогосподарських досліджень.

Hummingbird Technologies

Hummingbird Technologies представила свою платформу для аналізу даних агромоніторингу. Завдяки швидкій обробці інформації (24 години), агровиробник може вчасно виявляти бур’ян та отримувати аналітики щодо стану посівів з моменту завантаження знімків на платформу.

Ця платформа також розробляє карти-завдання на дифвнесення добрив чи ЗЗР, що дозволяє оптимізувати витрати і при цьому зберегти врожайності. 

Як це відбувається? Платформа Hummingbird збирає знімки полів зі супутників, літаків та дронів, зшиває в ортофотоплан, а потім аналізує ці зображення, використовуючи технологію машинного навчання. В результаті створюють точні карти, які дозволяють приймати оптимальні рішення по кожній культурі.

LettUs Grow

Аеропонна технологія зрошення від компанії LettUs Grow. Їхня система не містить солей та легко миється. Технологія LettUs Grow дозволяє знижувати експлуатаційні витрати у теплицях, одночасно забезпечуючи зростання різних видів сільськогосподарських культур. 

MycoNourish

Біорішення від компанії MycoNourish. Інноватори виробляють спеціальні штами мікробів, що працюють в симбіозі з певними культурами для підвищення врожайності. 

Ці мікроби — природні гриби, які живуть під землею. Під час взаємодії з рослинами, вони виконують роль вторинної кореневої системи, яка підвищує здоров’я рослин та покращує кількість та якість врожайності.

N2 Applied

Про свою систему для оптимізації відходів та економії на добривах розповіли представники N2 Applied. Компанія облаштувала на одній із ірландських ферм біогазовий завод, де використовують гній для виробництва електроенергії, яку потім подають в електромережу.

Ідея компанії: зменшити викиди аміаку і перетворити дигестат у високоякісне рідке азотне добриво.

PES Technologies

PES Technologies продемонстрували прилад для ідентифікації мікробів у ґрунті. Унікальна технологія компанії здатна проаналізувати мікробну ефективність і отримати свіжі показники ґрунту зі зразка.

Оскільки інструмент ручний, фермери можуть самостійно брати зразки, а програмне забезпечення PES Tech надаватиме інформацію про стан ґрунту безпосередньо на смартфони та інші пристрої. Весь процес, від взяття проби до отримання результатів, займає лише 5 хвилин.

Smartbell

Smartbell використовує датчики та технологію машинного навчання для цілодобового контролю за здоров’ям тварин. Їхні датчики розроблені з урахуванням внутрішніх і зовнішніх потреб тваринних ферм. Вони можуть бути встановлені на комірці або на вухах тварин для забезпечення постійного контролю.

Stable

Stable — це платформа для управління ризиками, яка допомагає власникам бізнесу захищатись від нестабільних цін на товари. Дана система полегшує управління ціновими ризиками, щоб агровиробники будь-якого статусу могли впевнено інвестувати гроші в розвиток своєї справи.

Джерело: Farmers Weekly

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх