Які інновації будуть представлені на Agro Innovations Forum “ІнтерАГРО 2018”?

29 октября 2018 в 18:30

2631

Які інновації будуть представлені на Agro Innovations Forum “ІнтерАГРО 2018”?

Agro Innovations Forum на “ІнтерАГРО 2018” — це не просто форум або конференція. Це тематичний В2В-захід, зручний market place для агробізнесу, а також майданчик, де зберуться найкращі експерти, топ-менеджери, директори та фахівці агрокомпаній, холдингів і фермерських господарств для знайомства з високоякісними новинками для АПК.


Головна мета Agro Innovations Forum 2018 на “ІнтерАГРО 2018” — колаборація фахівців агроіндустрії: провідних експертів з усього світу, технічних спеціалістів та інноваторів.

Від форуму ми, як організатори та учасники Agro Innovations Forum, очікуємо відпрацювання цілого комплексу практичних кейсів, які зможуть застосувати в подальшому аграрії. Ми хочемо в один день і в один час зібрати українських інноваторів та їх продукти — аби гостям форуму був доступний увесь комплекс інновацій одночасно. І кожен міг обрати для себе необхідне рішення чи технологію, якої він потребує

Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA

Цифрові технології для обробки даних зібраних дронами

Обробка даних — це один із перспективних напрямів розвитку технологій. DroneUA  представить на форумі рішення від Pix4d — світового лідера ринку програмного забезпечення для обробки даних, отриманих з дрона. Продукт дозволить отримати хмари точок, ортофотоплани, матрицю висот, текстуровані поверхні, використовуючи дані з дронів. Це дозволить обчислювати об'єми. Окрім того, за останні рік було удосконалено автоматичну класифікацію хмари точок, що полегшить обробку даних для отримання цифрової обробки рельєфу. Ще серед оновлень —  покращення реконструкції текстурованої моделі, що використовується при візуалізації архітектурних об’єктів.

Відзняті  дроном знімки, використовуючи Pix4d можна зшивати за 6 хв. Тобто, готовий ортофотоплан об’єкта можна отримати за 1-1,5 дні (в залежності від задачі). Відповідно, швидкість отримання даних сприяє ефективній роботі решти виробничих ланок підприємства чи господарства.

Фахівець DroneUA Тетяна Кондратенко детально розповість про програмне забезпечення Pix4d.

Як  датчики для техніки підвищують рентабельність агробізнесу?

Датчики для сільськогосподарської техніки дозволяють економити на кількості операцій, підвищуючи їх якість. Кількість робочих місць в аналітичному та відділі GPS-моніторингу суттєво нижча.

Також такий інструмент забезпечує економію палива та мінеральних добрив. Обладнання мінімізує кількість випадків шахрайства та надає можливість перерахувати норми витрат палива по кожній операції. А у випадку добрив ще й підвищується врожайність, бо поле отримує необхідну кількість мінералів.

Ще один аспект — контроль руху врожаю від поля до зерносховища.  

У світі всього кілька компаній, які можуть в повній мірі закрити питання контролю та моніторингу процесів на будь-якому сільськогосподарському транспортному засобі. Bitrek — український виробник, який надає повну підтримку щодо обладнання та його складових. Програмне забезпечення — AgroVision дозволяє замовнику бачити в онлайн-режимі всі процеси на підприємстві: вид роботи, транспортний засіб, кількість палива, розподіл щодо кожного поля або паю.

Переваги точного RTK-сигналу

Використання точного сигналу RTK значно зменшує пропуски та перекриття при агротехнологічних роботах, зберігає постійну колію, що дає зменшення витрат на  паливо, засоби захисту рослин, добрива, забезпечує максимальне збереження врожаю і мінімізує вплив людського фактора на всіх етапах.

Фахівці Systemnet розкажуть й про інші переваги RTK-мережі. Зокрема можна виділити:

Покриття на всій території України у зоні дії мобільної мережі(GSM/GPRS сигнал)

Точність в режимі реального часу — 2 см зі збереженням постійної технологічної колії.

Якісний прийом сигналу навіть при наявності перешкод на місцевості.

Скорочення витрат на обладнання. Для роботи не потрібно встановлювати власні базові станції;

Не потрібно переналаштовувати обладнання при переїзді з регіону в регіон.

Окрім цих рішень, на Agro Innovations Forum 2018 будуть порушені теми розумних елеваторів, впровадження штучного інтелекту, комплексних  систем управління в агросекторі та інші.

Дата: 31 жовтня 2018 року

Час: 10:00

Місце: Київ, просп Броварський, 15, Міжнародний виставковий центр, павільйон №3, вхід 3А, 2 поверх, конференц-зал №14.

Реєстрація: за посиланням.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх