Як фермерам півдня України дешевше придбати добрива та матеріали для господарства?

23 сентября 2020 в 11:00

2345

Як фермерам півдня України дешевше придбати добрива та матеріали для господарства?

В Україні стартував міжнародний проект технічної допомоги UHBDP, який дає можливість кожному сільгоспвиробнику отримати якісні засоби виробництва за допомогою каталогу E-ваучер.


Програма Е-ваучер створена для малих та середніх господарств, які вирощують рослинну продукцію або займаються бджолярством. Агровиробники, які застосовують якісні технології та добрива для вирощування рослин завжди будуть покращувати урожайність та рентабельність виробництва.

Унікальний український бізнес-проект пропонує ефективне рішення для купівлі якісних засобів виробництва. Сьогодні агровиробник може отримати приємну економію на безліч матеріалів для агровиробництва, насамперед — мінеральні та органічні добрива. До цього арсеналу входять знижки на: аналіз грунту та рослин, крапельне зрошення, укривний матеріал, вимірювальні пристрої, упаковку, ємності для розсадки, біозахист та пастки, метеостанції та комплектуючі. 

Знижки для бджолярів

У UHBDP є спеціальний асортимент товарів для бджолярів: медогонки, бочки для меду, пристрій для розпечатування стільників. Скориставшись знижкою, пасічник матиме змогу економити свої ресурси і отримати якісні товари для покращення ефективності своїх вуликів та здоров’я бджіл. 

Як скористатися знижкою UHBDP?

Отримати велику знижку можуть усі виробники овочів, фруктів, ягід та меду півдня України, навіть ті, хто раніше вже користувався програмою знижок – всі отримані раніше знижки обнуляються. 

Цікаво, що суму знижки можна збільшити, якщо купувати всією сім'єю, тому що знижка фіксована — 7000 грн, але отримати може кожний член сім'ї. Знижку можна вибрати за один раз або за кілька покупок. 

Е-ваучер – це SMS-повідомлення з оригінальним кодом, за яким ви отримуєте знижку від 10% до 50 % при покупці в певному магазині необхідних у господарстві речей або послуг. Щоб скористатись потрібно зареєструватися на сайті або по телефону контакт-центру: 0 800 500 184 (дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв'язку України). І далі — діяти за інструкцією, опублікованій на сайті проекту.

Зауважимо, що програма діє лише для виробників, чиє господарство знаходиться в Одеській, Херсонській або Запорізькій областях. Поспішайте зареєструватися, оскільки знижка діє лише  до 31 грудня 2020 року.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх