VoloDrone — найбільший вантажний дрон для виконання сільськогосподарських робіт

11 ноября 2019 в 17:25

5342

Джерело фото: commercialdroneprofessional.com

Джерело фото: commercialdroneprofessional.com

Незабаром компанії John Deere та Volocopter презентують перший великий безпілотник VoloDrone на виставці Agritechnica. Демонстраційна модель оснащена обприскувачем John Deere для внесення ЗЗР і здатна підняти в повітря до 200 кг вантажу.


Американська компанія John Deere зацікавилась німецьким безпілотником VoloDrone компанії Volocopter. Обидві усвідомлюють перспективи даного агрегату як для топографії полів, так і для підвищення ефективності внесення ЗЗР.

VoloDrone працює на 18 роторах із загальним діаметром 9,2 м. Дрон оснащений електричним приводом із використанням літій-іонної батареї. Один заряд акумулятора дозволяє дрону летіти до 30 хвилин. 

Безпілотником VoloDrone можна керувати віддалено або автоматично за попередньо запрограмованим маршрутом. Рама безпілотника оснащена гнучкою системою кріплення для перевезення важких предметів вагою до 200 кг.

Дрон також має два резервуари для рідини, насос та розпилювач John Deere. Завдяки низькій висоті польоту, безпілотнику вдається покрити велику площу до 6 га/год., що робить його стійким, точним та економічно вигідним для обприскування посівів. Висока гнучкість системи та GPS-контролю дозволяють ефективніше та точніше здійснювати обробку поля. 

Джерело: ivtinternational.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх